Dev Bitcoin transferi gerçekleştirildi

Bitcoin transferi

Dev Bitcoin transferi gerçekleştirildi

ABONE OL 

Whale Alerts isimli Twitter hesabı, kripto para piyasasında gerçekleştirilen büyük transferleri son dakika olacak şekilde paylaşıyor. Yaklaşık 1 saat önce yapılan paylaşım ile 11.203 Bitcoin‘den oluşan dev bir transferin gerçekleştiğini gösterdi.

Dev Bitcoin Transferi Dikkat Çekti

Whale Alerts yine dev bir transferi yakaladı. Toplam 11.203 Bitcoin, bilinmeyen bir cüzdandan bilinmeyen başka bir cüzdana gönderildi. Gerçekleştirilen bu Bitcoin transferinin büyüklüğü ise anlık Bitcoin doları kuru ile hesaplandığında 426 milyon dolar oldu.

Geçtiğimiz haftada en büyük 3. Bitcoin balinası 3.000 Bitcoin’i başka bir cüzdana göndermişti. Bu transferde dikkatleri üzerine çekmişti.

Elon Musk’tan Dikkat Çeken Açıklamalar

Elon Musk dün katıldığı B Word isimli etkinlikte Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin‘e sahip olduğunu açıkladı. Kişisel olarak bu kripto paralardan satın aldığını açıklayan Musk, Tesla ve SpaceX şirketinin de Bitcoin’i olduğunu açıkladı. Geçtiğimiz aylarda Tesla şirketinin 1.5 milyar dolar değerinde Bitcoin’e sahip olduğu açıklanmıştı. Şimdi de SpaceX şirketinin Bitcoin’e sahip olduğunu açıkladı.

Ancak SpaceX şirketinin sahip olduğu Bitcoin‘in miktarı hakkında henüz net bir açıklama yapmadı. Musk ayrıca Tesla şirketinin yeniden Bitcoin ile ödeme kabul etme ihtimalinin de yüksek olduğunu açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir