Resmi açıklama geldi! Fenerbahçe token geliyor

Fenerbahçe token

Resmi açıklama geldi! Fenerbahçe token geliyor

ABONE OL 

Günümüzde birçok spor kulübünü kendi kripto paralarını üreterek taraftarlarla etkileşimi üst seviyelere çıkarmayı hedefliyor. Son olarak ülkemizden Fenerbahçe kripto para hamlesi için Paribu ile anlaştı. Paribu resmi internet sitesinden yaptığı açıklama ile 9 Ağustos tarihini işaret etti.

Fenerbahçe Token Geliyor!

Fenerbahçe, kripto parası için Paribu ile anlaştı. Paribu resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile Fenerbahçe token için 9 Ağustos tarihi işaret edildi. Yapılan açıklamaya göre 9 Ağustos 09:00 ile 12 Ağustos 18:00 saatleri arasında alım talebinde bulunulabilecek.

190.700.000 toplam arza sahip olacak olan Fenerbahçe token, 2 seçenek ile satılacak. İlk seçenekte satın alınan Fenerbahçe token’ın kilidi 15 Mayıs 2022 tarihinde açılacak. İkinci seçenekte satın alınacak olan token’ların kilidi ise 13 Ağustos 2021 tarihinde açılacak. Üretilecek olan token’lar ERC-20 ağında faaliyet gösterecek. Üretilecek olan token şu fiyatlarla satılacak:

Seçenek 1: 15 TL (Bu seçenekte alacağınız token’ları 9 ay boyunca transfer edemez ve satamazsınız. Token’larınızın işleme açılmaya başlayacağı ilk tarih 15.05.2022’dir. İlgili tarihten sonra 15 ay boyunca bu token’larınız eşit dağılımla işleme açılmaya devam edecektir. Minimum 15 tane alınabilir)

Seçenek 2: 30 TL (Bu seçenekten alacağınız token’ları 13.08.2021’de Paribu’da FB/TL marketinin açılmasıyla işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Maksimum 200 adet alınabilir.)

Resmi açıklama geldi! Fenerbahçe token geliyor

Paribu, Fenerbahçe token’ı şu ifadelerle tanıttı:

”Fenerbahçe Token, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün ”utility token” olarak tanımlanan ”taraftar token’ı”dır. Fenerbahçe ve Paribu iş birliğiyle üretilen Fenerbahçe Token, Fenerbahçe taraftarlarına çeşitli ayrıcalıklar sunacak. Fenerbahçe taraftarları token sahibi olarak hem kendi yarınına hem de kulübünün yarınına dijital dünyanın olanaklarıyla katkı sağlayabilecek.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir