DeFi piyasa değeri 70 milyar doları aştı

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 70 milyar doları aştı

ABONE OL 

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) projelerinde kilitli varlıkların büyüklüğü 70 milyar dolara yükseldi. DeFi piyasa değeri temmuz ayının sonlarında 61 milyar dolar seviyelerindeydi.

DeFi Piyasa Değeri Artıyor

DeFi projeleri geçtiğimiz hafta fiyat olarak gerileme yaşamıştı. Kripto para piyasasındaki sarsıntılar devam ediyor. DeFi piyasa değeri 70.77 milyar dolara yükseldi. Son haftalar kripto paralar sert düşüşler yaşa da aynı oranda yükselişlerde yaşamaya başladı.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında Coingecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. Coingecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 110.2 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 70.77 milyar dolar olarak olduğu görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Aave, InstaDapp, Compound, Curve Finance ve Maker olduğu görülüyor. 25 Temmuz tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 61 milyar dolara gerilemişti.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 Comment

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir