DeFi piyasa değeri 79 milyar doları aştı

DeFi piyasa değeri

DeFi piyasa değeri 79 milyar doları aştı

ABONE OL 

Merkeziyetsiz Finans (DeFi) projelerinde kilitli varlıkların büyüklüğü 79 milyar dolara yükseldi. DeFi piyasa değeri ağustos ayının ilk günlerinde 70 milyar dolar seviyelerindeydi.

DeFi Piyasa Değeri Artıyor

DeFi projeleri geçtiğimiz hafta fiyat olarak gerileme yaşamıştı. Kripto para piyasası hareketlenmeye başladıkça DeFi piyasa değeri 79.85 milyar dolara yükseldi. Son haftalar yaşanan yükselişlerle DeFi token’ları da hareketlendirmeyi başardı.

DeFiPulse adresinden alınmıştır

Ancak DeFiPulse tarafından paylaşılan veriler dışında Coingecko adresinde de DeFi verileri yer alıyor. Bu iki internet sitesindeki verilerde birbirleriyle örtüşmüyor. Coingecko verilerine göre DeFi token’larındaki kilitli varlıkların büyüklüğü 126.4 milyar dolar seviyelerindeyken DeFiPulse verilerine göre kilitli varlıkların büyüklüğü 79.86 milyar dolar olarak olduğu görünüyor.

DeFiPulse verilerine göre en yüksek hacme sahip olan token’ların Aave, InstaDapp, Curve Finance, Compound ve Maker olduğu görülüyor. 4 Ağustos tarihinde DeFi hakkında hazırladığımız haberde piyasa değeri 70 milyar dolara yükselmişti.

DeFi piyasa değeri – DeFiPulse adresinden alınmıştır

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

1 Comment

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir