Socios Inter ile anlaştı! INTER token geliyor

Socios Inter

Socios Inter ile anlaştı! INTER token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak İtalya Serie A Ligi takımlarından Inter ile anlaşan şirket INTER token üretecek ve ön satışa sunacak.

Socios Inter Anlaştı: INTER Token

Socios resmi Twitter hesabından duyuru yaptığı açıklama ile yeni bir takımla anlaştığını açıkladı. İtalya Serie A Ligi‘nin güçlü takımlarından olan Inter ile anlaşan Socios, bu iş birliğinin sonucunda INTER token üretecek. Socios Inter ortaklığında üretilecek olan INTER token yakında Socios platformunda ön satışa sunulacak.

Socios aynı zamanda Inter’in forma sponsoru da oldu. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Inter ile anlaştı! INTER token geliyor

Inter’in Kurumsal CEO’su Alessandro Antonello iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Bugün, bizi sektöründe lider bir marka ile birleştiren bir anlaşma olan bu ortaklığı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu anlaşma, pandemi döneminde kulübün karşılaştığı tüm zorluklara rağmen Inter markasının süregelen büyümesini ve çekiciliğini teyit etmekte. Bu forma bizim için özel bir anlam taşıyor, çünkü uzun yıllar bekledikten sonra Scudetto’yu göğsümüzde taşıyan ilk forma: bu yolculuğumuzda yeni bir kilometre taşı ve onu Socios.com ve tüm taraftarlarımız ile birlikte kutlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Inter Milan forma önü, bu yeni ortaklığın başlangıcını teşvik etmek ve $INTER Fan Token etrafında yaratılacak inovasyon ve etkileşim fırsatları hakkında kitlesel farkındalık oluşturmak için mükemmel bir alandır.

“Bu özel bir olay. Çeyrek asırdan fazla bir süredir ilk kez kulübün formasının ön yüzündeki isim değişti. $INTER Fan Tokenın lansman tanıtımı için bu ayrıcalıklı alanı kullanabilmekten dolayı gururluyuz. Bugünün duyurusu, Socios.com’da yer alacak $INTER Fan Token’lar aracılığıyla gelişen bir dijital topluluğa katılarak, takımla etkileşimde bulunmak, önemli kararlara etki etmek ve ödüllendirilmek için sayısız fırsatın tadını çıkarabilecek, dünya çapından milyonlarca Inter taraftarı için yeni bir çağın başlangıcıdır.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir