FLR airdrop yanında SGB airdrop yapılacak!

FLR airdop

FLR airdrop yanında SGB airdrop yapılacak!

ABONE OL 

XRP yatırımcılarına FLR airdrop etkinliği düzenlenecekti. Bir süre önce Flare Networks konu ile ilgili açıklama yapmış ve 30 Haziran – 30 Temmuz tarihlerini işaret etmişti. Bu tarihler arasında gerçekleşmesi beklenen dağıtım için 12 Aralık 2020 tarihinde cüzdanların anlık görüntüleri kaydedilmişti. Şimdi ek bir airdrop daha yapılacağı bilgisi geldi.

SGB Airdrop Dağıtımı Yapılacak

XRP yatırımcılarına dağıtılacak olan FLR airdrop etkinliğinin yanında bir de Songbird (SGB) dağıtımı yapılacak. Her 1 XRP için 0.1511 SGB dağıtımı yapılacağı ifade edildi. Dağıtımların ise önümüzdeki 6 hafta içerisinde gerçekleşeceği açıklandı.

12 Aralık 2020 tarihinde airdrop etkinliğini destekleyen herhangi bir borsada XRP’si olan yatırımcılar 1:1 oranında FLR token sahibi olacak. Toplamda 100 milyar FLR token dağıtılacak.

FLR airdrop yanında SGB airdrop yapılacak!

Ripple Davası Uzadı

Ripple, SEC’den kripto paralar ile ilgili hazırladığı raporları mahkemede sunmasını talep etmiş ve mahkeme raporların sunulmasını istemişti. Ancak düzenlenen son duruşmada SEC, raporları sunmayı ertelemek için süre talep etti ve mahkeme bu talebi kabul etti.

Ripple açısından bakıldığında olumsuz olan bu gelişme mahkemenin daha uzun süre devam edeceğini açıkça ortaya koyuyor. Davayı takip eden avukatlardan olan Jeremy Hogan, davanın en az 60 gün uzadığını açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir