Socios Everton ile anlaştı! EFC token geliyor

Socios Everton

Socios Everton ile anlaştı! EFC token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak İngiltere Premier Ligi’nin en önemli takımlarından Everton ile anlaşan şirket EFC token üretecek ve ön satışa sunacak.

Socios Everton Anlaştı: EFC Token

Socios resmi Twitter hesabından duyuru yaptığı açıklama ile yeni bir takımla anlaştığını açıkladı. İngiltere Premier Ligi’nin iddialı takımlarından olan Everton ile anlaşan Socios, bu iş birliğinin sonucunda EFC token üretecek. Socios ve Everton ortaklığında üretilecek olan EFC token yakında Socios platformunda ön satışa sunulacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile anlaşma açıklandı. Bünyesine neredeyse her gün yeni bir takım dahil eden Socios, bir ekosistem oluşturma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Everton Ticari Direktörü Alan McTavish iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Socios’u, küresel taraftar kitlemizi sevdikleri kulübe daha da yakınlaştırmaya yardımcı olacak yenilikçi bir ortaklıkta Everton Ailesine davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Socios ile birlikte, dünyanın dört bir yanındaki taraftarlara, kulüp girişimleriyle ilgili oylamalara katılmak da dahil olmak üzere, kulüple yeni ve heyecan verici bir şekilde etkileşim kurma fırsatı sağlayacak $EFC Fan Token’ları piyasaya süreceğiz.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Everton büyük bir geleneğe ve tutkulu, sadık bir taraftar kitlesine sahip bir kulüp. Aynı zamanda, küresel çekiciliği ve gezegenin her yerinden hızla büyüyen bir taraftar kitlesi ile dünyanın en çok takip edilen futbol liginde önemli bir isimdir. Kulüp, küresel ölçekte taraftar etkileşiminin önemini ve büyük potansiyelini kabul ettiği için Socios.com ve Fan Token’ları sahipleniyor.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir