Fenerbahçe Paribu iddiası! FB coin mi geliyor?

Fenerbahçe Paribu

Fenerbahçe Paribu iddiası! FB coin mi geliyor?

ABONE OL 

Dün ortaya bir iddia atıldı. Bir süredir merakla beklenen Fenerbahçe’nin kripto parası FB coin ile ilgili Ajansspor tarafından ortaya atılan iddianın detaylarına hep birlikte göz atacağız.

Fenerbahçe Paribu ile Anlaştığı İddia Edildi! FB Coin Ne Zaman Gelecek?

Ajansspor dün resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımında Fenerbahçe’nin kripto para girişimi için Paribu ile anlaştığı ve bu anlaşmanın karşılığında 200 milyon TL gelir elde edeceği yer alıyordu. Ancak bu iddianın doğruluğu hakkında her iki taraftan da açıklama geldi. İddia red edilmediği gibi doğru olduğuna da yönelik bir açıklama gelmedi.

Fenerbahçe Paribu iddiası! FB coin mi geliyor?

Gelen iddiada Fenerbahçe kulübünün taraftar token üreten yerli kripto para borsası Bitci‘nin yıllık 400 milyon TL‘lik teklifini reddettiğini, Paribu‘nun yapmış olduğu 200 milyon TL‘lik teklifin kabul edildiği ifade ediliyor. Ali Koç geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve Fenerbahçe’nin kripto para hamlesinin 10 gün içerisinde duyurulacağını açıklamıştı.

Fenerbahçe’nin en yakın rakibi Galatasaray, Chiliz isimli kripto para şirketinin taraftar token platformu Socios ile anlaşmış ve 1.5 yılda 100 milyon TL‘den daha fazla bir gelir elde etmişti. Ülkemizden Trabzonspor, Göztepe SK, Başakşehir FK de Socios ile anlaşmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir