Socios Dinamo Zagreb ile anlaştı! DZG token geliyor

Socios Dinamo Zagreb

Socios Dinamo Zagreb ile anlaştı! DZG token geliyor

ABONE OL 

Socios, yeni spor kulüpleriyle anlaşarak ağını genişletmeye devam ediyor. Son olarak Hırvatistan ligi takımlarından Dinamo Zagreb ile anlaşan şirket DZG token üretecek ve ön satışa sunacak.

Socios Dinamo Zagreb Anlaştı: DZG Token

Socios resmi Twitter hesabından duyuru yaptığı açıklama ile yeni bir takımla anlaştığını açıkladı. Hırvatistan liginin güçlü takımlarından olan Dinamo Zagreb ile anlaşan Socios, bu iş birliğinin sonucunda DZG token üretecek. Socios Dinamo Zagreb ortaklığında üretilecek olan DZG token yakında Socios platformunda ön satışa sunulacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Socios Dinamo Zagreb ile anlaştı!

GNK Dinamo Zagreb Yönetim Kurulu Üyesi Amra Peternel iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Taraftarların kulüp ile kişisel ve ayrıcalıklı bir bağ kurmalarını sağlayacak olan Socios.com ile dijital bir ortaklık imzalamaya karar veren bu bölgedeki ilk futbol kulübü olmaktan son derece gururlu ve mutluyuz. Dinamo, özellikle dijital dünyadaki tüm trendleri uzun yıllardır takip ediyor ve tüm yeniliklere her zaman iyimserlik ve heyecanla yaklaşıyoruz. Socios Barcelona, ​​​​Juventus, PSG, Milan, Manchester City gibi büyük kulüpler tarafından halihazırda kullanılan dünya çapında popüler bir platform.”

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus, iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

”Dinamo Zagreb’i ve tutkulu taraftarlarını Socios.com’da ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz. Dinamo, seçkin uluslararası ağımıza veya ortaklarımıza katılan ilk Hırvat spor organizasyonu oldu. Bu kadar ileri görüşlü bir kulüple bu yeni pazara girmekten mutluluk duyuyoruz ve Dinamo taraftarlarına Socios.com’da yer alan canlı bir taraftar topluluğuna katılma şansı vermeyi dört gözle bekliyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir