Siyah PlayStation 5 versiyonu ortaya çıktı

Siyah PlayStation 5 versiyonu ortaya çıktı

Siyah PlayStation 5 versiyonu ortaya çıktı

ABONE OL 

Yılın sonlarına doğru ortaya çıkacak olan oyun konsolu hakkında ortaya bir iddia atıldı ve siyah PlayStation 5 versiyonu bir posterde ortaya çıktı. Bir kaynağın yayınladığı görselde konsolun siyah renkli bir versiyonu da ortaya çıktı.

Siyah PlayStation 5 versiyonu ortaya çıktı

PlayStation UX Tasarım Başkan Yardımcısı Matt MacLaurin, PlayStation 5 için birçok özel sürüm yayınlamayı planladıklarını aktarmıştı. Şirketin yetkilileri defalarca yeni nesil oyun konsolunun daha önce eşi görülmemiş bir şekilde müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanacağı da ayrıca belirtilmişti.

Ortaya çıkan görselde oyun konsolu dışında kontrol cihazı DualSense de siyah olarak çıkacak gibi görünüyor.

Şirketin tanıtımda yalnızca beyaz versiyonu yayınlamış olması ve eski modellerin siyah renkte olup o şekilde çok sevilmesi biraz soru işareti bırakmıştı kafalarda ancak yeni çıkan bilgilerle beraber yeni konsolun siyah versiyonunun çıkma ihtimalinin olması siyah fetişi olanları mutlaka heyecanlandırmış olmalı.

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Sızdırıldı

PlayStation 5 Türkiye fiyatının 7.999 TL olacağı sızdırıldı. Henüz doğruluğu kanıtlanamayan görsel Posta gazetesinin internet sitesine gönderildi. Bir tedarikçinin stok bilgi ekran görüntüsü olduğu anlaşılan görsele göre Sony‘nin yeni oyun konsolu ülkemizde 7.999 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Henüz satış tarihine de dair net bir bilgi olmaması sebebiyle önümüzdeki günlerde daha net bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir