Ubisoft’tan bedava oyun yağmuru!

Ubisoft'tan bedava oyun yağmuru

Ubisoft’tan bedava oyun yağmuru!

ABONE OL 

Ubisoft’tan bedava oyun yağmuru başladı. Oyun satan şirketlerin çoğu aslında oyun yapımcısıydı. Bildiğimiz Half-Life CS:GO gibi oyunlar ile Steam, Fortnite ile beraber Epic Games Store gibi şirketler kuruldu.

Bundan 2 gün sonra yani 12 Temmuz 2020’de Uplay kütüphanemize Watch Dogs 2’yi ekleyebiliriz. Ancak bu fırsat kısa süreliğine oyun severlere sunulacak.

Ubisoft’tan Bedava Oyun Yağmuru!

Ubisoft’tan bedava oyun yağmuru bitmek bilmiyor. 12 Temmuz 2020 tarihinde sunulacak olan Ubisoft Forward etkinliği ile birlikte indirimler gelecek. Ancak sadece bunlarla sınırlı olmayacak ve Watch Dogs Legion tanıtılacak. Bu tanıtım ile Watch Dogs 2 ücretsiz olacak. Ubisoft bunlarla yetinmeyip birde Uplay+ sahipleri içinde özel fırsatlar sunacak.

Ubisoft’tan bedava oyun yağmuru

Piyasada yüzlerce, binlerce oyun varken oyuncuların bunların hepsini alması çok zor olduğunu bilen firmalar üyelik sistemi getiriyor. Aylık belli bir ücret ödeyerek Uplay+ alan biri yüzlerce oyunu istediği zaman oynayabilir. Ancak üyelik tarihi bittiği zaman yenilemez ise tekrardan oyuna erişim sağlayamıyor.

Her üyelikte bulunan test aşaması ortalama olarak 1 hafta olur. Uplay+’da 1 hafta test süresini kullanıcılarına sunuyor. Ancak yeni gelecek Foward etkinliği sayesinde üyelik 2 hafta ücretsiz olacak

Steam Horizon Zero Dawn Oyununa İlginç Bir Zam Yaptı

PC oyunları konusunda zirve platform sayılan Steam Horizon Zero Dawn oyununun Complate Edition versiyonunu ön siparişe 77.00 TL’den satışa sunduktan sonra bir anda ilginç bir şekilde zam yaptı.

Horizon Zero Down oyunu 7 Ağustos’ta PC için yayınlanacak ve geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı. Ön siparişe Steam’de 77 TL, Epic Games Store’da 79 TL fiyatla karşımıza çıktı.

Oyunun hayranları için bu fiyatlar mutlu ediciydi çünkü son dönemlerde çıkan tüm oyunlar Türkiye’de uçuk fiyatlara satılıyordu. Bu nedenle Horizon’un yeni oyununun fiyatı oldukça uygun ve oynanabilir olarak düşünülüyordu.

Horizon Zero Dawn'a %250 Zam Geldi

Steam Horizon Zero Dawn oyununa ilginç bir zam yaptı

Daha sonra Steam, kimsenin beklemediği bir anda oyunun satış fiyatını değiştirdi. Steam, Horizon Zero Down oyununun Complate Edition versiyonunu yüzde 200’ün üzerinde zam yaparak 275.00 TL’ye çıkardı. Steam’in bu tutumu oldukça eleştirildi ancak karar verildi ve oyuncuların bu konuda ellerinden hiçbir şey gelmiyor. Zamanında 77 TL’ye satın alanlar ise mutluluk gözyaşlarını tutamıyor olabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir