Sıra Binance borsasına mı geldi? ABD’deki dava süreci!

Binance borsası

Sıra Binance borsasına mı geldi? ABD’deki dava süreci!

ABONE OL 

FTX borsasının iflas etmesinin ardından ABD’li savcıların Binance borsasına dava açılacağı konuşulmaya başlandı. Bu haberin ortaya çıkmasıyla birlikte Bitcoin düşüş yaşamaya başladı.

Binance Borsası Soruşturması Sürüyor

Kripto para piyasasında yaşanan olaylara şimdi bir yenisi daha eklendi. Dün akşam saatlerinde The Wall Street Journal (WSJ) gazetesinde yapılan haberde Binance’in açıkladığı fonların gerçeği yansıtmadığı ifade edildi. Ayrıca Reuters kaynaklı haberlerin yapılması da dikkatleri çekti.

2018 yılında ABD’de başlatılan Binance soruşturmasında bu konuyla ilgili gelişmelerin olduğu da ifade ediliyor. Ancak soruşturmanın savcılarının uzlaşamadıkları ifade ediliyor. Konuyla ilgili henüz bir netlik bulunmuyor.

Sıra Binance borsasına mı geldi? ABD’deki dava süreci!

Ancak Binance hakkında süren bu soruşturmanın ilerleme ihtimali bile kripto para piyasasında yeni bir sarsıntıya sebep oldu. Dün akşam saatlerinde haber yayınlanmadan önce Bitcoin 17 bin 270 dolar seviyelerinden alıcı buluyordu.

Haberin ortaya çıkmasının ardından Bitcoin 16 bin 880 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bitcoin fiyatı haber yazıldığında 16 bin 975 dolar fiyatıyla alıcı buluyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir