Binance soruşturma açıklaması yaptı: Yanılıyorsunuz

Binance soruşturma açıklaması

Binance soruşturma açıklaması yaptı: Yanılıyorsunuz

ABONE OL 

Binance, resmi Twitter hesabından soruşturma iddialarına ilişkin açıklama yaptı. Açıklama Reuters’ın yanıldığını belirtti.

Binance Soruşturma Açıklaması Yaptı

Binance, dün akşam saatlerinde yaşanan gelişmelerle ilgili resmi Twitter hesabından bir açıklama yaptı. Bu açıklamasında kendilerine yönelik bir saldırının sürdüğünü belirterek Reuters‘ın da yanıldığını ifade etti.

Binance tarafından yapılan açıklama:

Reuters yine yanılıyor. Şimdi de inanılmaz hukuk ekibimize saldırıyorlar. İnanılmaz derecede gurur duyduğumuz bir ekip. Kriptoyu hepimiz için daha güvenli hale getirdiler. İşte muhabire gönderdiğimiz tam açıklama ve olağanüstü hukuk ekibimiz hakkında bir blog.

Bu açıklamayla birlikte bir bağlantı paylaşıldı. Bu bağlantıda konu ile ilgili detayların soru cevap şeklinde yanıtlandığı bir röportaj bulunuyor.

Binance soruşturma açıklaması yaptı: Yanılıyorsunuz

Binance Borsası Soruşturması Sürüyor

Kripto para piyasasında yaşanan olaylara şimdi bir yenisi daha eklendi. Dün akşam saatlerinde The Wall Street Journal (WSJ) gazetesinde yapılan haberde Binance’in açıkladığı fonların gerçeği yansıtmadığı ifade edildi. Ayrıca Reuters kaynaklı haberlerin yapılması da dikkatleri çekti.

2018 yılında ABD’de başlatılan Binance soruşturmasında bu konuyla ilgili gelişmelerin olduğu da ifade ediliyor. Ancak soruşturmanın savcılarının uzlaşamadıkları ifade ediliyor. Konuyla ilgili henüz bir netlik bulunmuyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir