Shiba Inu yakımı için teşvik duyuruldu!

Shiba Inu yakımı

Shiba Inu yakımı için teşvik duyuruldu!

ABONE OL 

Memecoin’ler arasında en dikkat çeken projelerden olan Shiba Inu, yüksek arzı ile biliniyor. Bu arz seviyesini azaltmak için sık sık yakma işlemi gerçekleştiriliyor. Yapılan resmi açıklama ile yakım yapan kullanıcılara teşvik verileceği açıklandı.

Shiba Inu Yakımı Platform Üzerinden Yapılacak

Bir kripto paranın değerini arzı ve talebi belirler. Arzı çok yüksek olan kripto paralar yüksek talep ile karşılaşmadığında fiyatı artış göstermiyor. Shiba Inu projesinin de arzı 589.735.030.408.323 adet olarak biliniyor. Böylesine yüksek bir arza sahip olan Shiba Inu (SHIB) sık sık yakım gerçekleştiriyor.

Bazı yatırımcıların da Shiba Inu yakımı yaptıkları biliniyor. Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Shiba Inu yakımı için teşvik platformu duyuruldu. Bu platform üzerinden yakım yapan yatırımcıların Ethereum cüzdanlarına burntSHIB token gönderiliyor. burntSHIB sahibi yatırımcılara da RYOSHI token ödülü dağıtılıyor.

Shiba Inu (SHIB) Metaverse’de Arazi Satışını Başlattı!

Shiba Inu geçtiğimiz ay Metaverse geliştirileceğini açıklamış ve yatırımcıları heyecanlandırmıştı. Yapılan son açıklama ile arazi satışlarının başladığı açıklandı. Şartları da paylaşan ekip, Shiba Inu Metaverse projesinde arazi alımını resmi olarak başlatmış oldu.

Bu Metaverse’de arazi satın almak için öncelikle LEASH token’a sahip olunması gerekiyor. Ayrıca Shiboshi NFT‘si satın alan kişilerde arazi alımı gerçekleştirebilecek.

Bu şartları sağlayan yatırımcılar sahip olduğu varlıkları sistem üzerinde stake etmesi gerekiyor. Ayrıca 45-90 gün arasındaki stake işlemi için 0.2 ile 5 LEASH arasında bir tutarın kilitlenmesi gerekiyor. Detaylara göz atmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir