Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükseliyor!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı

Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükseliyor!

ABONE OL 

Birçok kripto para yatırımcısına göre shitcoin olarak isimlendirilen ancak bazı kripto para yatırımcılarına göre ise oldukça önem arz eden Shiba Inu (SHIB) ciddi bir yükseliş yaşadı.

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Neredeyse 2’ye Katladı

Shiba Inu (SHIB), son 24 saate ciddi bir yükseliş yaşadı. Yüzde 90‘ı aşan bir yükseliş gösteren SHIB 5.3 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Son 24 saatte ise 6.4 milyar dolarlık işlem hacmine sahip. Bu da son 1 gün içerisinde ciddi bir şekilde artış yaşadığını açıkça gösteriyor.

Bol sıfırlı olduğu için birçok yatırımcının ilgisini çeken Shiba Inu, şu an en büyük kripto paralar listesinde 34. sırada yer alıyor. Bir dönem Elon Musk’ın da Twitter hesabından Shiba Inu cinsi bir köpek görselini paylaşması gözleri Shiba Inu (SHIB)’ya çevirmişti.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı
Shiba Inu (SHIB) fiyatı yükseliyor

Shiba Inu (SHIB) fiyatının 4 Ekim yani düne göre kıyaslandığında neredeyse yüzde 100 arttığı açık bir şekilde görünüyor.

Vitalik Buterin SHIB’leri Yakmıştı

Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin, Ethereum cüzdanında yer alan SHIB token’ların yüzde 90‘ını yakmıştı. 6.74 milyar dolarlık token’ları yakan Buterin, kalan yüzde 10’luk kısmı da hayır kurumlarına bağışlayacağını açıklamıştı. Piyasada üretilen ve Shitcoin olarak nitelendirilen amaçsız kripto paralara karşı tutumuyla bilinen Vitalik Buterin, bu hamlesiyle çoğu kripto para yatırımcısının dikkatini üzerine çekti.

Daha önce de 50 trilyon SHIB token‘ı Korona virüsünün şu günlerde bir hayli etkilediği Hindistan’a bağışlayan Buterin, bu hareketiyle alkışları toplamıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.