Bank of America Bitcoin açıklamasıyla dikkat çekti!

Bank of America Bitcoin

Bank of America Bitcoin açıklamasıyla dikkat çekti!

ABONE OL 

ABD’nin en büyük bankalarından olan Bank of America Bitcoin açıklaması yaptı. Bu açıklamasından Bitcoin’in göz ardı edilemeyecek kadar büyük bir piyasanın öncüsü olduğu ifade edildi.

Bank of America Bitcoin Açıklaması Yaptı

Bank of America Dijital Varlıklar Başkanı Alkesh Shah, kripto paralar ile ilgili bir rapor yayınladı. Bu raporda kripto paraların göz ardı edilemeyecek kadar büyüdüğü ifadeleri yer aldı. Kripto paralar detaylıca araştırdıklarını ifade eden Shah, şu ifadeleri kullandı:

Bitcoin önemlidir ancak dijital varlık ekosistemi çok daha fazlasıdır. Araştırmamız finans, teknoloji, tedarik zincirleri, sosyal medya ve oyun dahil olmak üzere sektörler arasındaki etkileri keşfetmeyi amaçlıyor.

Alkesh Shah, raporda Blockchain teknolojisinden de söz etti. Gelecekte Blockchain teknolojisi sayesinde yapılabileceklere yer verdi:

Yakın gelecekte telefonunuzun kilidini açmak için Blockchain teknolojisini kullanabilirsiniz. Bir Ferrari hissesi, bir temettü alabileceksiniz. Ödünç almak, ödünç vermek veya para biriktirmek hatta pizza için ödeme yapabileceksiniz.”

Bank of America Bitcoin açıklamasıyla dikkat çekti!

El Salvador Bitcoin Madenciliğine Başladı!

El Salvador dünyada ilkleri başarmaya devam ediyor. Bitcoin’i resmi para birimi haline getiren ilk ülke olan El Salvador, şimdi de lavlardan elde edilen jeotermal enerji ile Bitcoin madenciliği yapmaya başladı. El Salvador Devlet Başkanı Nayib Bukele, bugün bir tweet paylaştı ve müjdeyi verdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.