KSM Starter incelemesi! KST ön satış detayları!

KST ön satış

KSM Starter incelemesi! KST ön satış detayları!

ABONE OL 

Kusama ağının ilk IDO platformu olan KSM Starter, şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Diğer ağlardaki ilk IDO’ların büyük ilgi görmesi ve yüksek kazançlar sağlaması gözler KSM Starter‘a çevirdi.

KST Starter İncelemesi!

Ağlardaki ilk IDO’larının yüksek kazançlar sağlaması sebebiyle birçok yatırımcı KSM Starter‘a büyük ilgi gösteriyor. KSM Starter’ın Kusama ağında 5 yıldır geliştirilen bir Launchpad platformu olarak biliniyor. Diğer ağlardaki IDO platformlarından farklı olarak, KSM Starter’da IDO yapılacak projeler yatırımcılar tarafından seçilebilecek.

KSM Starter‘da ilk olarak KST ön satışı düzenlenecek. Kendi kripto parası olması sebebiyle büyük ilgi görmesi bekleniyor. Ayrıca IDO’su düzenlenecek olan kripto paraların seçilmesi için de yine KST kullanılacak. KST ön satışının ardından elde edilecek KST’ler ile stake yapılabilecek ve farming havuzlarında değerlendirilebilecek.

KSM Starter incelemesi! KST ön satış detayları!

KST Ön Satış Detayları!

KST ön satışının 7 Ekim tarihinde gerçekleştirilecek. Ön satış detayları da projenin sosyal medya hesaplarından duyurulacağı biliniyor. Ön satış ile elde edilecek olan KST’ler ile KSM Starter’daki diğer IDO’lara katılmak için ayrıcalıklara sahip olabilecekler. Detaylara erişmek için TIKLAYIN.

Toplamda 60 milyon arza sahip olan KST, ilk olarak Private Sale ile satın alınabilecek. Private Sale’de toplamda 20.100.000 adet KST, 0.10 dolar fiyatıyla alınabilecek. Alınan KST’lerin yüzde 7.5‘luk kısmı kullanıcıların eline hemen geçecek. Geriye kalan kısımlar ise 9 ay boyunca yüzde 10 olarak elde edilebilecek.

Ardından Public Sale düzenlenecek. Burada da 1.800.00 adet KST, 0.12 dolar fiyatıyla yatırımcılar tarafından satın alınabilecek.

Whitelist sonuçları açıklandı ve ön satışa katılacak yatırımcılar seçildi. Satın almak isteyen yatırımcılar listelenmesini beklemesi gerekiyor. Listelendikten sonra da internet sitesinde yer alan Tier seçeneklerine göre yeni projelere katılabilirler.

KSM Starter Türkiye Telegram hesabına ulaşmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.