Shiba Inu ödeme yöntemi oldu!

Shiba Inu ödeme yöntemi

Shiba Inu ödeme yöntemi oldu!

ABONE OL 

Memecoin’ler arasında ciddi bir popülaritesi bulunan Shiba Inu (SHIB), İsviçre merkezli bir danışmanlık şirketi tarafından ödeme yöntemi olarak kabul edildi.

Shiba Inu Ödeme Yöntemine Dönüştü

Shiba Inu geçtiğimiz haftalarda Metaverse duyurusunu yapmış ve arazi satışına başlamıştı. Satışların başlamasıyla birlikte SHIB fiyatı da artış göstermişti. Bu gelişmenin ardından SHIB’in İsviçre merkezli danışmanlık şirketi Fidinam tarafından ödeme yöntemi olarak kabul edildiği açıklandı.

Shiba Inu ödeme yöntemi olarak kabul edilmesi de projenin yatırımcıları tarafından son derece olumlu karşılandı.

SHIB şu an 0.0000252 dolar fiyatıyla alıcı buluyor. Geçtiğimiz günlerde SHIB Metaverse projesinin detayları açıklanmış ve arazi satışları başlatılmıştı. Bu gelişmenin ardından SHIB fiyatı 0.00003 dolara kadar yükselmişti.

Shiba Inu (SHIB) Metaverse’de Arazi Satışını Başlattı!

Shiba Inu geçtiğimiz ay Metaverse geliştirileceğini açıklamış ve yatırımcıları heyecanlandırmıştı. Yapılan son açıklama ile arazi satışlarının başladığı açıklandı. Şartları da paylaşan ekip, Shiba Inu Metaverse projesinde arazi alımını resmi olarak başlatmış oldu.

Bu Metaverse’de arazi satın almak için öncelikle LEASH token’a sahip olunması gerekiyor. Ayrıca Shiboshi NFT‘si satın alan kişilerde arazi alımı gerçekleştirebilecek.

Bu şartları sağlayan yatırımcılar sahip olduğu varlıkları sistem üzerinde stake etmesi gerekiyor. Ayrıca 45-90 gün arasındaki stake işlemi için 0.2 ile 5 LEASH arasında bir tutarın kilitlenmesi gerekiyor. Detaylara göz atmak için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.