Coinbase Ethereum tabanlı NFT marketini duyurdu!

Coinbase NFT

Coinbase Ethereum tabanlı NFT marketini duyurdu!

ABONE OL 

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase, Ethereum tabanlı NFT alım satım platformunu duyurdu. Beta olarak başlatılan alım satım platformu komisyon almayacak.

Coinbase Ethereum Tabanlı NFT Platformunu Başlattı

Coinbase, daha önce duyurduğu NFT alım satım platformunu Beta olarak başlattı. Sıfır komisyon ile alım satım imkanı sunacak olan Ethereum tabanlı NFT marketi şimdiden büyük ilgi görüyor.

Şu an da yalnızca Ethereum tabanlı NFT’leri destekleyecek olan platform yakında açıklanmayan Blockchain ağlarını da destekleyeceğini açıkladı.

Coinbase kripto para
Coinbase Ethereum tabanlı NFT marketini duyurdu!

Coinbase Davada Taraf Oldu

Coinbase üyesi üç yatırımcı, Coinbase borsasının lisanssız bir şekilde 70’den fazla kripto para listelediğini iddia ederek toplamda 5 milyon dolar talep etti. Bu yatırımcılar Coinbase borsasının SEC‘e kayıt yaptırması ve listelediği kripto paraları menkul kıymet olarak lisanslandırması gerektiğini ifade etti.

Bu davanın Coinbase borsası için ciddi olmasa da etkilemesi bekleniyor. Davacıların Coinbase borsasının hem federal hem de eyalet menkul kıymetler yasaları ihlal ettiğini ifade etmesi sebebiyle soruşturmaya sebep olabilecekleri ifade edildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir