Shiba Inu Metaverse adımı: Shiba Lands

Shiba Inu Metaverse Shiba Lands

Shiba Inu Metaverse adımı: Shiba Lands

ABONE OL 

Son 1 yıldır adını sıklıkla duyduğumuz kripto paralar arasında yer alan Shiba Inu (SHIB) bir Metaverse hamlesi atıyor. Shiba Lands isimli Metaverse için oldukça büyük hedef ile yola çıkıldığı açıklama yer buldu.

Shiba Inu Metaverse Duyurdu: Shiba Lands

Shiba Inu geliştiricileri bir açıklama yaptı ve Shiba Lands isimli bir Metaverse geliştirdiklerini duyurdu. Bu açıklamada Shiba Lands projesinin Metaverse sektörüne liderlik edeceği ifade edildi. Bu Metaverse projesinde 3 boyutlu karakterlerin olacağı ve yakında arazi alım satımlarının başlayacağı ifade edildi.

Shiba Inu Metaverse adımı: Shiba Lands

Shiba Lands isimli Metaverse’de yer almak isteyen yatırımcıların yine Shiba Inu geliştiricileri tarafından piyasaya sürülen DogeKiller (LEASH) isimli kripto paraya sahip olmaları gerektiği de açıklamada belirtildi.

Yapılan açıklamanın bir kısmı ise şöyle:

Shiba Lands’i duyurmaktan ve gururla tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz! Metaverse içinde bulunan bu “topraklar” çok yakında satın alma/açık artırma için hazır olacak ve bu, topluluğun tam sürümden önce Metaverse’e girmesine izin verme yolunda ilk adımımız olacak!

Shiba Inu (SHIB) Yakımları Sürüyor

Meme token’lar arasında Dogecoin’in ardından gelen Shiba Inu (SHIB) yakım işlemlerine bir yenisi daha ekleniyor. Birbirinden bağımsız şekilde gerçekleştirilen yakım işlemlerinden sonuncusunu Bigger Entertainment sahibi Steven Cooper yaptığı açıklamada 212 milyon adet SHIB yakılacağını duyurmuştu.

Bu yakımla birlikte bugüne kadar yakılan SHIB token miktarı 868 milyon 49 bin adet olarak kayıtlara geçecek. Steven Cooper, yakım işleminin YouTube üzerinden canlı yayınlanacağını da açıkladı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir