Socios Udinese ile anlaştı! UDI token geliyor

UDI token Socios Udinese

Socios Udinese ile anlaştı! UDI token geliyor

ABONE OL 

Socios dün yaptığı açıklamada Sevilla FC ile anlaştığını duyurmuştu. Bugün ise yapılan açıklamada İtalya Ligi’nin önemli takımlarından olan Udinese ile anlaşıldığını duyurdu.

Socios Udinese ile Anlaştı: UDI Token

Onlarca takım ile anlaşan Socios, son olarak İtalya Ligi takımlarından Udinese ile anlaşma sağladı. Bu anlaşma ile birlikte UDI token üretilecek ve Socios isimli platformda ön satışa sunulacak. Ardından ise Chiliz.net borsasında listelenecek. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

UDI token hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak ön satış tarihi ve bilgileri yayınlandığında Teknoküpür olarak sizlere ulaştıracağız.

Socios Udinese ile anlaştı: UDI token

Udinese Calcio’nun Sahibi Magda Pozzo iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

Kulübün felsefesi her zaman yeni standartlara ulaşmayı amaçlar ve taraftarlarımızın katılımı, öncelik verdiğimiz önemli bir iş. Bu nedenle Socios.com’un Udinese’nin halihazırda platformda bulunan küresel kadronun bir parçası olmasına izin vererek vizyonumuzun hırsını fark etmesinden onur duyuyoruz. Bu, Udinese markasının çekiciliğinin yanı sıra Kulübün hayran kitlesi için gösterdiği çabayı da belgeliyor.

Socios.com ve Chiliz’in CEO’su Alexandre Dreyfus iş ortaklığı için şu ifadeleri kullandı:

120 yılı aşkın tarihi boyunca, Udinese Calcio zengin bir miras inşa etti ve İtalya genelinde büyük bir hayran kitlesini besledi. Onlarla ortaklık yapmaktan çok mutluyuz ve hayranlarının takımla bağlantı kurması için yeni fırsatlar üzerinde çalışmaya başlamaktan heyecan duyuyoruz.

Bu ortaklık, şu anda Serie A’da yer alan 20 kulüpten yedisinin ve Milli Takımın artık Socios.com’a ortak olduğu İtalya’daki liderliğimizi doğruluyor. Aynı zamanda ürünümüzün ve markamızın gelişiminde çok önemli bir rol oynayan bu ülkede ayak izimizi genişletmeye devam etme kararlılığımızı da kanıtlıyor.

Taraftar token’lar hakkında hazırladığımız videoyu izlemek için TIKLAYIN.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.