SHIB sabit fiyatlı kripto para duyuracak: SHI

SHIB sabit fiyatlı kripto para SHI

SHIB sabit fiyatlı kripto para duyuracak: SHI

ABONE OL 

Memecoin’ler arasında en popülerlerinden olan SHIB, sabit fiyatlı bir kripto para ile karşımıza çıkacak. Bu kripto paranın SHI ismiyle karşımıza çıkacağı açıklandı.

SHIB Sabit Fiyatlı Kripto Parayla Karşımıza Çıkacak: SHI

Dogecoin ile birlikte en bilinen memecoin’ler arasında yer alan SHIB yeni bir adım atıyor. En büyük SHIB geliştiricisi konumunda yer alan Shytoshi Kusama, SHI isimli merkeziyetsiz bir sabit kripto para duyurulacağını açıkladı.

Kusama tarafından yapılan açıklamada plan normal ilerlerse yıl sonunda SHI isimli sabit fiyatlı kripto paranın duyurulacağı açıklandı. Ayrıca SHI ile birlikte bir ödül token’ı ve Metaverse oyunu duyurulacağı da belirtildi.

Bitfinex Shiba Inu
SHIB sabit fiyatlı kripto para duyuracak: SHI

Shiba Inu Yakımı Platform Üzerinden Yapılacak

Bir kripto paranın değerini arzı ve talebi belirler. Arzı çok yüksek olan kripto paralar yüksek talep ile karşılaşmadığında fiyatı artış göstermiyor. Shiba Inu projesinin de arzı 589.735.030.408.323 adet olarak biliniyor. Böylesine yüksek bir arza sahip olan Shiba Inu (SHIB) sık sık yakım gerçekleştiriyor.

Bazı yatırımcıların da Shiba Inu yakımı yaptıkları biliniyor. Shiba Inu resmi Twitter hesabından yapılan açıklama ile Shiba Inu yakımı için teşvik platformu duyuruldu. Bu platform üzerinden yakım yapan yatırımcıların Ethereum cüzdanlarına burntSHIB token gönderiliyor. burntSHIB sahibi yatırımcılara da RYOSHI token ödülü dağıtılıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir