Celsius Network son ödemeyi yaparak riski sıfırladı!

Celcius Network

Celsius Network son ödemeyi yaparak riski sıfırladı!

ABONE OL 

Borçları sebebiyle tasfiye riskiyle karşı karşıya kalan Celsius Network, Maker’a son ödemesini de yaparak tasfiye riskini ortadan kaldırdı.

Celsius Network Ödemeleri Yaparak Tasfiye Riskini Yok Etti

Celcius Network, dün Maker’a 120 milyon dolarlık ödeme yaparak tasfiye fiyatını 2.722 dolara kadar indirmişti ve ödemeden sonra mevcut borcun 21.962 wBTC ve 41.2 milyon DAI olduğu açıklanmıştı.

Bugün kalan borçların ödendiği açıklandı ve tasfiye riski tamamen ortadan kalktı. Celsius Network tarafından geliştirilen CEL’in fiyatı da 0.84 dolar fiyatından alıcı buluyor.

Celsius Network son ödemeyi yaparak riski sıfırladı!

Voyager İflas Başvurusu Yaptı!

Kripto para şirketleri, kripto para piyasasında ciddi para çıkışı yaşanmasıyla birlikte çeşitli sıkıntılar yaşamaya başlamıştı. Özellikle borç verme platformları ödemelerini alamamış ve gerekli ödemeleri yapamaz hale gelmişti.

Voyager isimli kripto para borç verme platformu da benzer bir sorun yaşadığını sebep göstererek iflas başvurusunda bulundu. Voyager CEO’su resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada bu kararın daha güçlü bir şekilde faaliyetleri sürdürecek organizasyonu oluşturmak için alındığını belirtti. Ayrıca yatırımcılar için de ek koruma sağlayacağını belirtti.

Voyager CEO’su Stephen Ehrlich ayrıca Three Arrow Capital şirketi sebebiyle de bu adımı atmaları gerektiğini belirtti:

Sektörün geleceğine kuvvetle inanıyoruz ancak kripto piyasalarındaki uzun süreli oynaklık ve Three Arrows Capital’in temerrüdü, bu kararlı eylemi yapmamızı gerektiriyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir