Aave sabit fiyatlı kripto para başlatacak: GHO

Aave sabit fiyatlı kripto para

Aave sabit fiyatlı kripto para başlatacak: GHO

ABONE OL 

DeFi projesi Aave, sabit fiyatlı kripto para piyasasına giriş yapmaya hazırlanıyor. GHO isimli yeni bir sabit fiyatlı kripto para başlatmaya hazırlanan şirket, teminatlı bir şekilde üretim yapacak.

Aave Sabit Fiyatlı Kripto Parayla Karşımıza Çıkacak: GHO

Sabit fiyatlı kripto paralar, kripto para piyasasının güvenli limanı olarak adlandırılıyor. UST ile birlikte bu tanım biraz zedelense de birçok yatırımcı USDT, BUSD, USDC gibi kripto paralarda durarak yatırımlarını koruyor.

DeFi projesi olan Aave, sabit fiyatlı kripto para çıkarmaya hazırlandığını açıkladı. Kullanıcıların tüm faiz ödemeleri AaveDAO’da toplanacak. Burada toplanan miktar teminat olarak kabul edilecek ve GHO üretimi gerçekleştirilecek.

Aave sabit fiyatlı kripto para başlatacak: GHO

SHIB da Sabit Fiyatlı Kripto Para Piyasaya Sürecek: SHI

Dogecoin ile birlikte en bilinen memecoin’ler arasında yer alan SHIB yeni bir adım atıyor. En büyük SHIB geliştiricisi konumunda yer alan Shytoshi Kusama, SHI isimli merkeziyetsiz bir sabit kripto para duyurulacağını açıkladı.

Kusama tarafından yapılan açıklamada plan normal ilerlerse yıl sonunda SHI isimli sabit fiyatlı kripto paranın duyurulacağı açıklandı. Ayrıca SHI ile birlikte bir ödül token’ı ve Metaverse oyunu duyurulacağı da belirtildi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir