Binance İspanya Merkez Bankası’ndan onay aldı!

Binance İspanya

Binance İspanya Merkez Bankası’ndan onay aldı!

ABONE OL 

Binance, İspanya’daki faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmek için Moon Tech isimli bir şirket kurmuş ve gerekli başvuruları yapmıştı. Yapılan açıklama ile başvurunun onaylandığı duyuruldu.

Binance İspanya’da Resmi Şekilde Faaliyet Sürdürecek

Binance, İspanya’daki faaliyetlerini resmi bir şekilde sürdürmek için İspanya Merkez Bankası’na Sanal Varlık Hizmetleri Sağlayıcısı (VASP) olmak için başvurmuştu. Moon Tech isimli şirketi aracılığıyla başvuru yapmış olan Binance, aldığı onay sayesinde İspanya’da kripto para alım, satım ve saklama hizmetini sunabilecek.

Binance CEO’su Changpeng Zhao, onay hakkında şu ifadeleri kullandı:

MoonTech’in İspanya’da aldığı onay, ekiplerimizin, kullanıcıların korumasını her şeyin üstünde tutan bir platform sağlama konusundaki sıkı çalışmasının ve bağlılığının bir göstergesidir.

Binance İspanya Merkez Bankası’nda onay aldı!

Binance Fransa’da İlk Onayını Almıştı

Binance, Fransa Finansal Piyasalar Otoritesi (AMF)’ne yaptığı başvuruda ilk onayı aldı. Bu onay sayesinde Binance borsasının Fransa’daki faaliyetlerini resmi olarak sürdürmesi yolunda ilk adım atılmış oldu.

Binance CEO’su Changpeng Zhao yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Binance’in tüm başvuru sürecinde gezinmesini mümkün kılan yeniliğe bağlılık gösteren AMF ve ACPR’ye minnettarız. Binance, ilk günden beri kullanıcılarını her zaman ilk sıraya koydu ve artık kripto topluluğu, Fransa’da kayıtlı güvenilir bir DASP olarak Binance Fransa’ya daha fazla güven duyabilir.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir