SHIB balinaları devrede! 3.2 trilyon SHIB alındı

SHIB balina

SHIB balinaları devrede! 3.2 trilyon SHIB alındı

ABONE OL 

Kripto para piyasasının ”meme” token’larından olan Shiba Inu (SHIB) kendi balinalarını oluşturacak kadar popülerleşti. Öyle ki bir SHIB balinası 120 milyon dolar ödeme yaparak 3.2 trilyon SHIB satın aldı.

SHIB Balinaları Doymuyor!

Geçtiğimiz günlerde bir Ethereum balinası milyarlarca SHIB satın almıştı. Bugün ise bir SHIB balinası 120 milyon dolar ödeme yaparak 3.2 trilyon SHIB satın aldı. Bu alımların art arda gelmesi akıllarda soru işaretine sebep oldu.

Bitfinex Shiba Inu
SHIB balinaları devrede! 3.2 trilyon SHIB alındı

Gimli isimli Ethereum balinası 28.236.296.316 adet SHIB satın aldı ve elindeki SHIB miktarını 1.234.364.010.060‘a yükseltmişti. Cüzdanda bulunan SHIB’lerin anlık değeri ise 42.8 milyon doları aşıyor.

Michael Burry SHIB Yorumu ile Dikkatleri Üzerine Çekmişti

Dilimize ”Büyük Açık” olarak çevrilen ”The Big Short” isimli filmde hayatı anlatılan Michael Burry, 2008 yılındaki Mortgage krizinde ”Short” pozisyon alarak servet sahibi olmuştu. Geçtiğimiz aylarda yaşanan Game Stop olayında da düşen hisse senetlerini 17 milyon dolara toplayan Burry, yaklaşık 600 milyon dolarlık bir gelir elde etmişti.

Ünlü yatırımcı Burry, SHIB yatırımı yapmanın mantıksız olduğunu dile getirdi. 1 katrilyondan fazla arzı olması sebebiyle Michael Burry tarafından eleştirilen SHIB şu an 11.3 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştı. Burry, SHIB için şu ifadeleri kullandı:

Düşüncelerim sadece bir yorum. Bir katrilyon saniye 32 milyon yıla eşittir. 1 katrilyon gün ise 2.7 trilyon yıla ya da evrenin oluşumunun 71 bin ile çarpıldığı bir zaman dilimine… Bir başka deyişle bu çok anlamsız…”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.