Opera Solana ile ortaklık duyurdu!

Opera Solana

Opera Solana ile ortaklık duyurdu!

ABONE OL 

Opera tarayıcısı ile Solana arasında yeni bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşma Opera tarayıcısındaki Solana dApp’lerini yakından ilgilendiriyor.

Opera Solana Ortaklığı Duyuruldu

İnternet tarayıcıları ve kripto paraların bu tarayıcılar üzerinden kullanıcılarına erişebilmesi yeni ortaklıkları da beraberinde getiriyor. Opera resmi Twitter hesabından yapılan duyuru ile birlikte Solana ortaklığı duyuruldu. Bu ortaklıkla birlikte Solana dApp’lerine Opera’nın Android tarayıcısından sorunsuz erişebilecek. Ayrıca düşük işlem ücretleri ve hızlı işlem gerçekleştirme imkanı da yatırımcılara büyük kolaylık sağlayacak.

Grayscale Solana Fonunu Duyurmuştu

Sık sık fon büyüklüğü açıklaması yapan Grayscale, yeni bir kripto para fonu oluşturdu. Daha önce Decentraland (MANA), Chainlink (LINK) ve Basic Attention Token (BAT) fonları oluşturan Grayscale, son olarak Solana (SOL) fonu oluşturdu. Bu adımıyla birlikte fonun yatırım olarak SOL satın almaya başlayacağı kesinleşti.

Grayscale resmi Twitter hesabından yapılan paylaşım ile açıklanan Solana fonunun büyük ilgi görmesi bekleniyor. Grayscale fonu, popülerliği yüksek olan kripto paraları ve projesi diğer kripto paralara göre daha sağlıklı olan kripto paraları projelerinin fonunu başlatıyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.