Samsung Theta ile anlaştı! Hatıra NFT’leri geliyor

Samsung Theta

Samsung Theta ile anlaştı! Hatıra NFT’leri geliyor

ABONE OL 

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Theta ile iş birliği yaptı. Bu iş birliği sayesinde hatıra NFT’ler üretilecek ve Galaxy S22 serisi ve Tab S8 satın alan kişilere hatıra NFT’leri hediye edilecek.

Samsung Theta Anlaşması!

Samsung, Theta ile anlaşma yapıldığı açıkladı. Bu anlaşma ile birlikte Galaxy S22 serisi ve Tab S8 satın alan kişilere hatıra NFT’leri hediye edilecek. Ancak bu hatıra NFT’leri yalnızca Güney Kore’de gerçekleştirilecek.

Samsung‘un akıllı telefonlarında kripto para cüzdanlarına yer vermesi ve Galaxy Unpacked isimli etkinliği Metaverse olarak düzenlemesi zaten kripto paralara yakınlığını gösteriyor.

Samsung Theta ile anlaştı

Samsung NFT Adımıyla Sektöre Giriş Yapıyor

Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan Samsung, ayrıca üretmiş olduğu TV’lere NFT desteği sağlamaya başlıyor. Bu yıl üreteceği TV modellerinde NFT görüntüleme desteği sağlayacak olan Samsung, sektör adına oldukça sevindirici bir adım atmış oluyor.

Yalnızca görüntüleme desteği değil MicroLed, Neo QLED ve The Frame modellerinden NFT satın alma desteğini de yine Samsung TV kullanıcılarına sunulacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir