Samsung Galaxy Z Fold3 üretimine başlandı

Samsung Galaxy Z Fold3

Samsung Galaxy Z Fold3 üretimine başlandı

ABONE OL 

Daha önce sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan Roland Quandt, Galaxy Z Fold3 modelinin seri üretimine başlandığını iddia etti.

Galaxy Z Fold3 Üretiminin Başladığı İddia Ediliyor

Samsung tarafından bu yılın ağustos ayında üç yeni modelin duyurulacağı iddia edilmişti. Bu modeller arasında yer alan Galaxy Z Fold3‘ün üretimine başlandığı iddia ediliyor. Ağustos ayında duyurulacağı iddia edilen bu modelin üretimine başlandığı iddiası oldukça kuvvetli.

Galaxy Z Fold3 modelinin S-Pen desteğine sahip ilk katlanabilir akıllı telefon olması bekleniyor. Ve yine ekran altı kameraya sahip ilk Samsung modeli olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

LTPO ekran tipiyle karşımıza çıkması beklenen akıllı telefonun 7.55 inç ana ekrana sahip olması bekleniyor. Ekranın üzerinde ise 16 megapiksel ekran altı kameranın yer alması bekleniyor. 120 Hz ekran yenileme hızı ve 3.900 mAh bataryaya sahip olacağı da gelen iddialar arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy Z Fold3 üretimine başlandı

Samsung Üç Yeni Model ile Gelecek

Güney Kore merkezli bir kaynaktan gelen rapora göre Samsung ağustos ayında üç yeni akıllı telefon duyuracak. Eğer gerekli onaylar alınırsa akıllı telefonlar belirtilen tarihten daha önce duyurabilecek. Daha önce de sizlere duyurduğumuz gibi şirket bu yıl Note serisi duyurmayacak. Note serisinin her yıl ağustos ayında duyurulması sebebiyle, Note serisinden oluşacak bu boşluk üç yeni model ile kapatılmaya çalışılacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.