Samsung Galaxy S23 Ultra fiyatı ne kadar olacak?

Samsung Galaxy S23 Ultra fiyatı

Samsung Galaxy S23 Ultra fiyatı ne kadar olacak?

ABONE OL 

Samsung’un merakla beklenen serisinin en güçlü modelinin fiyatı sızdırıldı. Samsung Galaxy 23 Ultra olarak karşımıza çıkacak olan akıllı telefonun fiyatı şimdiden karşımıza çıktı.

İşte Samsung Galaxy S23 Ultra Fiyatı!

Samsung’un merakla beklenen serisinin en güçlü üyesi olan Galaxy S23 Ultra’nın fiyatı sızdırıldı. Samsung Galaxy S23 Ultra fiyatının 1.199 dolar fiyat etiketiyle karşımza çıkacağı iddia edildi.

Samsung Galaxy S23 Ultra 1.199 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulursa ülkemizde de pahalı bir akıllı telefon olarak satılacak. Bugünün kuru ile hesaplarsak 1.199 dolar, 21.860 TL‘ye tekabül ediyor. Vergileri de dahil ettiğimizde fiyatın 45 ile 50 bin TL arasında olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Galaxy S23 fiyatı
Samsung Galaxy S23 Ultra fiyatı ne kadar olacak?

Galaxy S23 Serisi Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor

Samsung’un amiral gemisi serisi olan S serisinin yeni üyeleri merakla bekleniyor. Galaxy S22 serisinin Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisiyle ortaya koyduğu performans gözleri doldurmuştu. Seri beklenirken Ming-Chi Kuo, serisinin işlemci modeli hakkında bir sızıntıdan bahsetti.

Kuo’ya göre Galaxy S23 serisinde Qualcomm tarafından üretilen işlemci kullanılacak. Bilindiği gibi Snapdragon işlemcileri Qualcomm tarafından üretiliyor. İşlemci modeli hakkında henüz bir bilgi yok ancak SM8550 seri numaralı Snapdragon işlemcisi seriye güç verecek.

5G desteği sağlayacak olan işlemcinin yüksek performans desteğinin yanında güç verimliliği de sağlayacak. Ayrıca seride yalnızca Snapdragon işlemcisinin yer alması bekleniyor. Daha önceki modellerde iki farklı işlemciye sahip versiyonlar üretiliyordu ve Samsung tarafından üretilen Exynos versiyonlu modeller de satışa sunuluyordu. Samsung buna da son vererek yalnızca Snapdragon işlemcili modelleri satışa sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir