Samsung Galaxy S23 Plus fiyatı ne kadar olacak?

Samsung Galaxy S23 Plus fiyatı

Samsung Galaxy S23 Plus fiyatı ne kadar olacak?

ABONE OL 

Samsung Galaxy S23 Plus merakla beklenirken fiyatı sızdırıldı. Sızıntıların büyük oranda doğru olduğunu defalarce kez görmüştü. Merakla beklenen Samsung Galaxy S23 Plus fiyatı ne kadar olacak?

İşte Samsung Galaxy S23 Plus Fiyatı!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 serisi üzerinde çalışmaya devam ediyor. Seri hakkında bildiklerimiz oldukça az fakat Samsung Galaxy S23 Plus fiyatı hakkında sızıntılar mevcut. Sızıntılara göre Samsung Galaxy S23 Plus fiyatı 999 dolar olacak.

999 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulması ise ülkemizde oldukça pahalı bir fiyat etiketine sahip olacağını gösteriyor. Bugün dolar kuru ile 999 dolar, 18.215 TL‘ye tekabül ediyor. Bir de vergileri dahil ettiğimizde fiyatın 40 bin TL‘ye yakın olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S23 Plus fiyatı ne kadar olacak?

Galaxy S23 Serisi Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor

Samsung’un amiral gemisi serisi olan S serisinin yeni üyeleri merakla bekleniyor. Galaxy S22 serisinin Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisiyle ortaya koyduğu performans gözleri doldurmuştu. Seri beklenirken Ming-Chi Kuo, serisinin işlemci modeli hakkında bir sızıntıdan bahsetti.

Kuo’ya göre Galaxy S23 serisinde Qualcomm tarafından üretilen işlemci kullanılacak. Bilindiği gibi Snapdragon işlemcileri Qualcomm tarafından üretiliyor. İşlemci modeli hakkında henüz bir bilgi yok ancak SM8550 seri numaralı Snapdragon işlemcisi seriye güç verecek.

5G desteği sağlayacak olan işlemcinin yüksek performans desteğinin yanında güç verimliliği de sağlayacak. Ayrıca seride yalnızca Snapdragon işlemcisinin yer alması bekleniyor. Daha önceki modellerde iki farklı işlemciye sahip versiyonlar üretiliyordu ve Samsung tarafından üretilen Exynos versiyonlu modeller de satışa sunuluyordu. Samsung buna da son vererek yalnızca Snapdragon işlemcili modelleri satışa sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir