Samsung Galaxy S23 ekran sızıntısı ortaya çıktı!

Galaxy S23 fiyatı

Samsung Galaxy S23 ekran sızıntısı ortaya çıktı!

ABONE OL 

Merakla beklenen Galaxy S23 serisine yeni bir sızıntı daha eklendi. Bu defa Galaxy S23 modelinin ekran detayları sızıntı olarak karşımıza çıktı.

Galaxy S23 Ekran Boyutu Kaç inç Olacak?

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, yakında Galaxy S23 serisiyle karşımıza çıkacak. Bu serinin en dikkat çekici sızıntıları bugüne kadar karşımıza çıkmıştı. Son olarak Galaxy S23 modelinin ekran detayları karşımıza çıktı.

Bu sızıntıya göre Galaxy S23, 6.1 inç Full HD+ ekranıyla karşımıza çıkacak. Bu da iPhone 14 ile aynı boyutta olacağı anlamına geliyor. Sızıntılar da ayrıca aşağıdaki render görüntüleri de yer aldı.

Samsung Galaxy S23 ekran sızıntısı ortaya çıktı!

Galaxy S23 Serisi Sızıntıları Gelmeye Devam Ediyor

Samsung’un amiral gemisi serisi olan S serisinin yeni üyeleri merakla bekleniyor. Galaxy S22 serisinin Snapdragon 8 Gen 1 işlemcisiyle ortaya koyduğu performans gözleri doldurmuştu. Seri beklenirken Ming-Chi Kuo, serisinin işlemci modeli hakkında bir sızıntıdan bahsetti.

Kuo’ya göre Galaxy S23 serisinde Qualcomm tarafından üretilen işlemci kullanılacak. Bilindiği gibi Snapdragon işlemcileri Qualcomm tarafından üretiliyor. İşlemci modeli hakkında henüz bir bilgi yok ancak SM8550 seri numaralı Snapdragon işlemcisi seriye güç verecek.

5G desteği sağlayacak olan işlemcinin yüksek performans desteğinin yanında güç verimliliği de sağlayacak. Ayrıca seride yalnızca Snapdragon işlemcisinin yer alması bekleniyor. Daha önceki modellerde iki farklı işlemciye sahip versiyonlar üretiliyordu ve Samsung tarafından üretilen Exynos versiyonlu modeller de satışa sunuluyordu. Samsung buna da son vererek yalnızca Snapdragon işlemcili modelleri satışa sunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir