WhatsApp ücretli abonelik dönemini başlatıyor!

WhatsApp ücretli abonelik

WhatsApp ücretli abonelik dönemini başlatıyor!

ABONE OL 

Dünyanın en çok kullanılan çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, ücretli abonelik sistemini duyurmayı hazırlanıyor. Henüz beta kullanıcıları tarafından kullanılabilen özellik yakında tüm dünyada kullanıma sunulacak.

WhatsApp Ücretli Abonelik Duyuracak

WhatsApp kullanıcılarına sunduğu İşletme versiyonuna ücretli abonelik dönemi getiriyor. Şimdilik yalnızca WhatsApp’ın beta kullanıcılarına sunulan bu özellik, İşletme kullanıcıları tarafından istenirse satın alınarak avantajlarından faydalanılacak.

Sunulacak olan ücretli aboneliğin en önemli özelliklerinden birisi de kullanıcılara özel bir sohbet bağlantısı oluşturmak olacak. Ayrıca ücretlik aboneliğe sahip olan kullanıcı, 10 farklı cihazdan oturum açabilecek.

Hali hazırda İşletme kullanıcıları bu özellikleri kullanabiliyor. Ücretli abonelik sahiplerine ufak birkaç özellik de ek olarak sunulacak. Sunulacak bu ücretli aboneliğin fiyatına dair ise şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

WhatsApp ücretli abonelik dönemini başlatıyor!

WhatsApp Call Links Özelliği Tanıtıldı

Facetime görüşmelerine dışarıdan bir kişi eklemek istediğimiz zaman bir davet göndermemiz yetiyordu ancak WhatsApp’ta bu durum için bir sohbet grubu oluşturmak gerekiyordu. WhatsApp artık bu zorunluluğu kaldırdı ve bir konuşmaya kişi eklemek için geliştirdiği Call Links’i duyurdu.

Call Links özelliği ile sohbet içerisinde bir bağlantı kartı oluşturuluyor ve sohbete eklemek istediğimiz kişiye gönderdiğimiz bağlantıya tıkladığı zaman sohbete dahil olabiliyor. Karşıdaki kişinin bu özelliği kullanabilmesi için WhatsApp kullanıcısı olması yeterli.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir