Samsung Galaxy S22 serisine dair yeni sızıntı!

Galaxy S22 serisi

Samsung Galaxy S22 serisine dair yeni sızıntı!

ABONE OL 

Samsung‘un önümüzdeki yılın ilk aylarında duyurması beklenen Galaxy S22 serisine dair yeni sızıntılar ortaya çıktı. Model numaralarını gösteren bu sızıntı akıllı telefon serisini bekleyen hayranları heyecanlandırdı.

Galaxy S22 Serisi Yaklaşıyor

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu yılın ocak ayında Galaxy S21 serisini duyurmuş ve özellikle arka kamera tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise Galaxy S22 serisinin model numaraları ortaya çıktı. Sammobile tarafından yapılan sızıntıya göre Galaxy S22 modeli SM-S901x, Galaxy S22+ modeli SM-906x, Galaxy S22 Ultra modeli ise SM-S908x model numarasıyla karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy S22 serisine dair yeni sızıntı!Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra 108 Megapiksel Kameraya Sahip Olacak

Samsung ile ilgili yaptığı sızıntılarla başarısını kanıtlayan IceUniverse, Galaxy S22 Ultra modelinin 200 megapiksel ana kamera ile değil 108 megapiksel ana kamera ile kutusundan çıkacağını iddia etti. Güney Kore merkezli teknoloji devinin Galaxy S22 Ultra modelinin arka kısmında 108MP ISOCELL HM3 sensörüne yer vermesi bekleniyor.

Daha önceki sızıntılarıyla başarısını kanıtlamış olan FrontTron isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy S22‘ye ait olduğunu söylediği özelliklerden bahsetti. Bu sızıntıya göre Galaxy S22, 50 megapiksel ana kamera, 12 megapiksel ultra geniş açı kamerası ve 3x zoom yapabilen 12 megapiksel telefoto kamerasıyla kutusundan çıkacak. Daha öncede LetsGoDigital tarafından Galaxy S22 konsept tasarımları paylaşılmıştı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir