Honor Magic 3 serisi tanıtım tarihi göründü!

Honor Magic 3 serisinin fiyatları

Honor Magic 3 serisi tanıtım tarihi göründü!

ABONE OL 

Huawei tarafından satılan Honor faaliyetlerini bağımsız bir şekilde sürdürmeye başlamıştı. Bir süredir beklenen Honor Magic 3 modelinin tanıtım tarihi Twitter üzerinden yapılan bir sızıntı ile ortaya çıktı.

İşte Magic 3 Serisi Tanıtım Tarihi!

TechnoAnkit1 isimli bir Twitter kullanıcısı yaptığı paylaşım ile Honor‘un 12 Ağustos tarihinde bir etkinlik düzenleyeceğini açıkladı. Bu etkinlikte X20 serisi, Magic Magic 3 serisi ve Tablet V7 modelinin duyurulacağını belirtti. Bilindiği gibi 11 Ağustos tarihinde Samsung tarafından GalaxyUnpacked 2021 isimli bir etkinlik düzenlenecek ve modeller duyurulacak.

Honor‘un da bilerek bu tarihi tercih ettiği düşünülüyor. 12 Ağustos tarihinde karşımıza çıkacak olan Magic 3 isimli serinin daha öncede özellikleri ve fiyatı sızdırılmıştı.

Honor Magic 3 serisi tanıtım tarihi göründü!

12 Ağustos tarihinde düzenlenecek lansman ile karşımıza çıkacak olan Honor Magic 3 serisinin fiyatları ortaya çıkmıştı. Magic 3 ve Magic 3 Pro modellerinden oluşacak olan serinin gücünü Snapdragon 888+‘dan alması bekleniyor. Magic 3 modelinin 66W hızlı şarj, Magic 3 Pro modelinin ekran altı ön kameraya ve 100W hızlı şarj desteği ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Bu hızlı şarj desteğinin 50W hızlı şarj desteği kablosuz olarak sunulacak.

Magic 3 modelinin 617 dolar (5.260 TL + vergiler) fiyat etiketiyle, Magic 3 Pro modelinin ise 772 dolar (6.580 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir