Samsung Galaxy S20 Fan Edition Snapdragon ile gelecek

 Samsung Galaxy S20 Fan Edition Snapdragon ile gelecek

Samsung Galaxy S20 Fan Edition Snapdragon ile gelecek. Geçen ay, Samsung’un Galaxy S20 Fan Edition adlı başka bir Galaxy S20 varyantı üzerinde çalıştığını iddia eden bir rapor yayınlandı.

Yeni cihazın Galaxy S Lite serisini devralması veya yerini alması gerekiyor. Bu yılın başlarında Samsung, amiral gemisi S ve Note cihazlarının Lite sürümünü tanıttı. Yeni hareketin arkasındaki ideoloji kitlelere amiral gemisi sınıfında deneyim kazandırmaktı. O zamandan beri cihaz hakkında biraz daha şey duyduk. Şimdi kıyaslama amacıyla GeekBench’e gitti.

GALAXY S20 FAN EDİTİON GEEKBENCH’TE!

Galaxy S20 Fan Edition GeekBench

Yeni moniker hala resmi bir onayımız olmamasına rağmen, Samsung şu anda cihaza Galaxy S20 Fan Edition olarak atıfta bulunuyor. Bununla birlikte, SM-G780 ve SM-G781 olmak üzere iki model numarasıyla gelecek. Birincisi küresel varyant için ve ikincisi sadece ABD için.

Listeye göre, şaşırtıcı olmayan amiral gemisi Snapdragon 865 yonga setini göreceğiz. S20 Lite veya Fan Edition’ın sulandırılmış bir sürüm olması gerekiyordu. Ayrıca daha önce S10 Lite’ı o zamanlar amiral gemisi yonga setiyle de gördük.

CİHAZI NE ZAMAN BEKLEYEBİLİRİZ?

Bu en başta gelen soru ve bu konuda oldukça net değiliz. Bazı raporlar bir Ekim lansmanı önermekle birlikte, şu ana kadar hala somut bir kanıt bulunmamaktadır. Bununla birlikte, Samsung’un boru hattında zaten çok sayıda cihaz var. Galaxy Note 20 duo, Galaxy Tab S7 serisi, Galaxy Fold 2, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Watch 3 ve yeni nesil Galaxy Buds Live’a bakıyoruz. Çok beklenen Galaxy Unpacked etkinliğinden sonra daha fazla raporun aktığını görebiliriz.

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung‘un amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy Note‘un yeni üyelerinin tanıtım tarihi belli oldu. Resmi olarak belli olan tarihte çevrim içi şekilde düzenlenecek etkinlikle tanıtılacak.

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 20 serisi 5 Ağustos tarihinde çevrim içi bir etkinlikle tanıtılacak. Korona virüsten önce planlanan tanıtıma göre virüs olmasaydı etkinlik New York‘ta düzenlenecekti. Ancak tüm akıllı telefon üreticilerinde olduğu gibi yeni akıllı telefonlar çevrim içi tanıtılacak.

Samsung Galaxy Note 20 Serisi

Samsung Galaxy Note 20 Ultra Yanlışlıkla Paylaşılmıştı

Samsung Ukrayna, geçtiğimiz gün Samsung Galaxy Note 20 Ultra‘yı yanlışlıkla paylaştı. Rus Youtuber Techno Harry tarafından fark edilen görüntüler, Samsung Galaxy Note 8 sayfasının alt kısmında fark edildi.

Galaxy Note 20 Ultra‘nın Mistik Bronz ismi verilen renge sahip olduğu, arka kısmında üçlü kamera yerleşimine sahip olarak karşımıza çıkması bekleniyor. Tıpkı diğer Note serisi telefonlar gibi S Pen ile birlikte kutusundan çıkacağı da bu görseller ile kesinleşmiş oldu.

Samsung Galaxy Note 20 Serisinin Fiyatı Sızdırıldı

Samsung’un 5 Ağustos tarihinde küresel bir tanıtımda ortaya çıkaracağı Galaxy Note 20 serisinin fiyatı konusunda ortaya yeni bir bilgi çıktı.

Cihazlar hakkında daha önce de ortaya bazı bilgiler atılmıştı ve bu bilgilerin bir kısmının gerçekliği kanıtlanmıştı. Bu bilgilere göre Galaxy Note 20 modeli 4.300 mAh bataryaya, Galaxy Note 20 Ultra ise 4.500 mAh bataryaya sahip olacaktı. 3C kayıtlarına göre ise telefonlar 25W kablolu hızlı şarj desteği sunacaktı. Bu bilgilere göre akıllı telefonlar batarya ve hızlı şarj konusunda yeni çıkan amiral gemisi akıllı telefonlara göre biraz sınıfta kalacaktı. Çünkü şirketler yeni ve iddialı akıllı telefonlarında artık 65W hızlı şarj sistemlerini bile kullanmaya başladı.

Samsung Galaxy Note 20 serisinin fiyatı sızdırıldı

Yeni akıllı telefon serisi için Yunanistan kaynaklı bir merkezden fiyatlar sızdırılmıştı ve fiyatlar Yunanistan özelinde fazlasıyla yüksek bulunmuştu. Kaynağa göre Yunanistan’da Galaxy Note 20 1.249 euro, Galaxy Note 20 Ultra ise 1.499 euro fiyat etiketine sahip olacaktı.

Şimdi de bilgileri oldukça güvenilir olan Ice Universe, duyumlarına göre tahmini bir fiyat paylaşımı yaptı. Ice Universe şirketine göre Galaxy Note 20 999 dolar, Note 20 Ultra ise 1.299 dolar fiyata sahip olacak. Bu fiyatlar gerçekse ya da gerçeğe yakınsa yeni çıkacak akıllı telefonların ülkemizde satışının 10 bin TL fiyatının üzerinde olması kimseyi şaşırtmaz ancak değer mi bunu telefonlar tanıtılmadan bilemeyiz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir