Saatlik araç kiralayabileceğimiz Getiraraç özelliği geliyor!

Saatlik araç kiralayabileceğimiz Getiraraç özelliği geliyor!

Saatlik araç kiralayabileceğimiz Getiraraç özelliği geliyor!

ABONE OL 

Getir, iş arayıp iş bulunmasını sağlayan Getiriş özelliğini duyurmasının ardından Moov ile iş birliğinin bir sonucu olan Getiraraç özelliğini tanıttı.

Getiraraç Özelliği Tanıtıldı

2021 yılının ekim ayında Moov’un yüzde 75 hissesini 23 milyon dolara yakın bir meblağa satın alan Getir, Moov’un araçlarını saatlik ve günlük olarak kiraladığı Getiraraç özelliğini tanıttı.

Getir giriş ekranı görüntüsü

Moov platformunun hizmet verdiği bölgelerde bulunan araçları saatlik ve günlük olarak kiralayabileceğimi özelliğin kullanım şekli Moov ile aynı. Şimdilik yalnızca İstanbul, İzmir ve Ankara bölgelerinde hizmet veren özellikte araçlara göre fiyatlar değişiklik gösterebiliyor.

İş ve Çalışan Bulabileceğiniz Getirİş Tanıtıldı

Getir kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde ilan verip çalışan arayabileceği, iş arayan kullanıcıların yine ücretsiz bir şekilde iş ilanlarına başvuru yapabileceği bir platform kuruldu.

Uygulamanın kullanıcılara sunduğu en iyi özellik ise platform üzerinden detayların konuşulabileceği. Yani iş verenler de iş arayanlar da herhangi bir mail adresi ya da telefon numarası vermek zorunda değiller. Bu da kullanıcılara daha güvenli bir deneyim sunuyor.

Getirİş Sorumlu Direktörü İrem Namlısoy “İş ve çalışan arayanları güvenli bir ortamda bir araya getiren hizmetimizi sunmaktan mutluyuz. Hemeniş’in çoğunluk hissesini satın alarak yeni bir hizmet alanına girmiş olduk. ‘Yakındaki iş, Getirİş’ sloganı ile yola çıktığımız hizmetimizde, iş arayanlar yakın çevrelerinden iş buldukları takdirde zaman kaybetmeden, tek vesaitle ya da yürüyerek işlerine gidebilecek. Çalışan arayanlar ise yakın çevrelerinden, belki de tanıdıkları insanlarla güvenle çalışabilecek. Böylece gerek iş ve çalışan arayanların bireysel refahına destek olacak gerekse toplumsal anlamda bir fayda sağlayacağız” açıklamasını yaptı.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Girişimcilik kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve YouTube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir