İş ve çalışan bulabileceğiniz Getirİş tanıtıldı

İş ve çalışan bulabileceğiniz Getirİş tanıtıldı

İş ve çalışan bulabileceğiniz Getirİş tanıtıldı

ABONE OL 

Son yılların en popüler girişimi olan ve birçok firmanın önünü açan Getir, bünyesine firmaların çalışan aradığı ve iş bulmak isteyenlerin ilanlara bakabildiği Getirİş isimli yeni özelliğini tanıttı.

İş ve Çalışan Bulabileceğiniz Getirİş Tanıtıldı

Getir kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde ilan verip çalışan arayabileceği, iş arayan kullanıcıların yine ücretsiz bir şekilde iş ilanlarına başvuru yapabileceği bir platform kuruldu.

Uygulamanın kullanıcılara sunduğu en iyi özellik ise platform üzerinden detayların konuşulabileceği. Yani iş verenler de iş arayanlar da herhangi bir mail adresi ya da telefon numarası vermek zorunda değiller. Bu da kullanıcılara daha güvenli bir deneyim sunuyor.

Getirİş Sorumlu Direktörü İrem Namlısoy “İş ve çalışan arayanları güvenli bir ortamda bir araya getiren hizmetimizi sunmaktan mutluyuz. Hemeniş’in çoğunluk hissesini satın alarak yeni bir hizmet alanına girmiş olduk. ‘Yakındaki iş, Getirİş’ sloganı ile yola çıktığımız hizmetimizde, iş arayanlar yakın çevrelerinden iş buldukları takdirde zaman kaybetmeden, tek vesaitle ya da yürüyerek işlerine gidebilecek. Çalışan arayanlar ise yakın çevrelerinden, belki de tanıdıkları insanlarla güvenle çalışabilecek. Böylece gerek iş ve çalışan arayanların bireysel refahına destek olacak gerekse toplumsal anlamda bir fayda sağlayacağız” açıklamasını yaptı.

İş ve Çalışan Bulabileceğiniz Getirİş Tanıtıldı

Getirİş, 2019 yılından beri faaliyet gösteren yerli bir girişim olan Hemenİş‘in Getir tarafından satın alarak değiştirilmesi ile kuruldu. Getir mobil uygulamasında GetirYemek, GetirÇarşı, GetirBitaksi ve GetirSu gibi özellikler dışında artık tanıtılan yeni iş bulma platformu da bulunacak.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Girişimcilik kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir