Yemeksepeti otonom teslimatı test ediyor

Yemeksepeti otonom teslimat

Yemeksepeti otonom teslimatı test ediyor

ABONE OL 

Çevrim içi yemek sipariş sitesi Yemeksepeti, ülkemizde henüz aktif bir şekilde kullanılmayan otonom teslimatı test ettiğini açıkladı.

Yemeksepeti Otonom Teslimata Start Verdi

Ülkemizde çevrim içi sipariş denildiğinde akla gelen ilk şirketlerden olan Yemeksepeti, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan ve önemli caddelerden olan Bağdat Caddesi’nde otonom teslimatı test etmeye başladı. Delivers.ai logosunun da yer aldığı dört tekerlekli araç dikkatleri çekti.

Yemeksepeti otonom teslimatı test ediyor

Twitter üzerinden paylaşılan bir tweet ile sosyal medyada dikkatleri çeken araç için ”Yemeksepeti Yebo ile yeni bir dönem başlıyor.” ifadesi kullanıldı.

Yemeksepeti CEO’su Değişti

İnternet üzerinden yemek siparişi ile adeta yeni bir alışkanlıklar silsilesi oluşturan Yemeksepeti yakında bir CEO değişikliğine gidiyor. 21 yıldır Nevzat Aydın‘ın oturduğu koltuğa Aydın’dan sonra Mert Baki oturacak. Nevzat Aydın Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanılmıştı:

Evet, bir devrin sonuna geldik. Jeff Bezos 25 yıl dayandı bense 21 yılı ancak görebildim. 🙂 Yemeksepeti’ndeki CEO’luk görevimi artık genç ve farklı bir bakış açısına bırakmanın zamanı geldi. Yemeksepeti 9000 çalışanı ile artık çok büyük, sektöründe de tüm haksız karalamalara karşın açık ara ile lider bir şirket ve ben artık aileme, kendime ve filantropiye daha fazla zaman ayırmak istiyorum. Hep elimden geldiğince hakkaniyetli, şeffaf ve inovatif bir yönetim göstermek istedim. Kusurlarım olmuşsa tek tek affola.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Girişimcilik kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir