Ripple, XRP satışlarını sürdürüyor

 Ripple, XRP satışlarını sürdürüyor

Dünyanın en büyük 5. kripto parası olan XRP’yi geliştiren Ripple şirketi sahip olduğu XRP’leri satmaya devam ediyor. İlk çeyrek raporlarında satışların bir önceki dönemle karşılaştırıldığında yüzde 100 artış gösterdiği dikkat çekti.

XRP Satışları Devam Ediyor

Ripple şirketi 2021 yılının ilk çeyrek raporunu yayınladı. Rapora göre şirket, bu dönemde 150.34 milyon dolar değerinde XRP satışı gerçekleştirdi. 2020 yılının son çeyrek raporunda şirketin 76.04 milyon dolar değerinde XRP sattığı açıklanmıştı.

Ripple, XRP satışlarını sürdürüyor

Ripple şirketi satışlardaki bu artışın RippleNet üzerinden sunduğu ODL hizmetinin kalitesini arttırmak için daha fazla likiditeye ihtiyaç olmasından kaynaklandığını belirtti. İşte yapılan açıklama:

”Ripple belirli müşterilerin ODL deneyimini iyileştirmek için artan XRP likiditesi sağlamanın bir parçası olarak ODL’yi ve temel altyapı ortaklarını desteklemek için satış yapmaya devam etti. Ön finansman ihtiyacını ortadan kaldırdı ve anında küresel ödemeleri mümkün kıldı.”

Ripple CEO’su Yeni Açıklamalarda Bulundu

Ripple CEO’su, Ripple ile SEC arasındaki dava hakkında açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda kendi ülkesi ABD’ye sitem eden Garlinghouse, XRP’nin menkul kıymet olduğunu iddia eden ve öyle değerlendiren tek ülkenin ABD olduğunu söyledi. Ayrıca regülasyonların da henüz net olmamasını ise ”sinir bozucu” olarak nitelendirdi.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir