Alanyaspor token geliyor!

Alanyaspor token

Alanyaspor token geliyor!

ABONE OL 

Chiliz‘in taraftar token geliştirdiği projesi Socios, ülkemizde Galatasaray, Trabzonspor, Başakşehir ve Göztepe‘nin ardından Alanyaspor ile anlaştı. Alanyaspor, Socios ile yapılan iş birliği ile $ALA token’larını piyasaya sürecek.

Alanyaspor Token Detayları

Socios ülkemizdeki iş ortaklarını bir yenisini daha ekledi. Alanyaspor ile iş birliği yapan Socios, ALA token‘ları üretecek ve ön satışa sunacak. Ülkemizden 5. kulüp ile anlaşan Socios, partner sayısını 28’e yükseltti. ALA token‘ın lansman tarihi ve fiyatı ilgili ayrıntılar yakında açıklanacak.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Alanyaspor token geliyor!

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu iş birliği için şu ifadeleri kullandı:

‘Her geçen gün daha ileriye taşımak istediğimiz kulübümüzü taraftarlarımızın aktif katılımıyla dijital dünyada da öne çıkaracak bu anlaşmadan mutluluk duyuyoruz. ALA fan token ile taraftarlarımız kulüp kararlarında önemli etki sahibi olacak ve Socios.com’da yer alan çok sayıda etkileşim ve ödül fırsatından faydalanacak. Fan token lansmanımız için son derece heyecanlıyız ve taraftarlarımızdan büyük bir ilgi bekliyoruz. Bu iş birliğiyle Aytemiz Alanyaspor’un dünyanın sayılı kulüplerinin yer aldığı Socios.com ailesine katılmasından ve kulübümüzü global dijital arenada da güçlü kılmaktan dolayı gururluyuz.”

Chiliz ve Socios.com’un CEO’su Alexandre Dreyfus iş birliği için şu ifadeleri kullandı:

”Bu son duyuru, tüm Süper Lig kulüplerinin neredeyse dörtte birinin fan token’ları başlatmak için Socios.com ile ortaklık kurduğu anlamına geliyor. Türkiye ve dünyanın en büyük kulüpleri, küresel taraftar kitleleriyle etkileşimi artırmak için fan tokenları ve Socios.com’u kullanıyor. Vizyonumuz, pasif taraftarlığı aktif taraftarlığa dönüştürmek ve bu evrimin, şu anda taraftarların tutkusunun başka herhangi bir yerden daha yüksek olduğu Türkiye’de gerçekleşiyor olması çok anlaşılabilir bir durum.”

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, spor kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Spor kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor. Spor kulüpleri ile en baştan anlaşma sağlanmışsa ise belirlenen tarihte ön satış gerçekleştiriliyor ve ardından Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.