Ripple satışları azalıyor

Ripple satışları azalıyor

ABONE OL 

En büyük 10 kripto para arasında yer alan Ripple (XRP), özellikle 2020 yılı itibariyle her ayın ilk günü 1 milyar XRP kilidini açarak piyasaya sürüyordu. bu sebepte dolayı fiyatının düşmesi bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan verilere göre XRP satışları azalıyor.

Ripple satışları 2019 yılının ilk çeyreğinde 13.08 milyon dolar seviyelerindeydi. 2020 yılının ilk çeyreğinde satışlar 1.75 milyon dolara geriledi. XRP kilidini açarak piyasaya sürülmesi için eleştirilen Ripple, ortaya çıkan verilerden dolayı bir hayli memnun görünüyor.

Bitcoin Yükselmesiyle İşlem Hacmi Artıyor, Ripple Satışları Azalıyor

Bitcoin‘in yapmış olduğu çıkış sebebiyle tüm altcoinlerde olduğu gibi Ripple’da da işlem hacmi artıyor. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde toplam işlem hacmi 187.3 milyon dolar iken 2020 yılının ilk çeyreğinde hacim 322.66 milyon dolara yükseldi. Bitcoin’in 12 Mayıs’ta yaşayacağı Halving ile hacimin daha da artması yönünde beklentiler var.

Ripple Arza Devam Ediyor: 1 Milyar XRP Kilidi Açıldı

Ripple her ayın ilk günü gerçekleştirdiği Ripple (XRP) arzına devam ediyor. Her ayın ilk günü 1 milyar XRP kilidi açan Ripple, tepkilerin odağı haline geldi. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bu hamlenin düzenli olarak yapılması gerektiğini savundu.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.