Ripple Kanada’ya ofis açıyor!

Ripple Kanada

Ripple Kanada’ya ofis açıyor!

ABONE OL 

SEC ile süren davası sebebiyle sessiz bir şekilde çalışmaya devam eden Ripple şirketi Kanada‘da ofis açmaya hazırlanıyor. Şirketin davaya rağmen büyümeyi hedeflediği açıklamasında yer alıyor.

Ripple Kanada Ofisiyle Büyüme Vurgusu Yapıyor

Ripple, Kanada’nın Toronto şehrinde ofis açmaya hazırlanıyor. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bu adımı ”küresel olarak genişlemek” olarak tanımlıyor. SEC ile süren davanın Ripple lehine devam etmesiyle birlikte yeni adımlarda atılmaya başlandı. Bir mühendislik merkezi olması amacıyla açılan ofiste çalışması için 50 mühendisi işe alması bekleniyor.

Ripple kredi
Ripple Kanada’ya ofis açıyor!

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, bu adım ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

Kripto ve Blockchain mühendislere zor problemlerin üstesinden gelmek için inanılmaz bir fırsat sunuyor ve bu çözümlerin dünya çapında değer hareketini etkileme potansiyeli var. 

Neredeyse her finans kurumu, gelecekteki küresel finansal sistemlerimizi destekleyecek bu teknolojiden yararlanmak için kripto stratejisini geliştiriyor. Kripto, çalışılması en heyecan verici endüstrilerden biridir. Bu nedenle yeteneklerin teknoloji şirketlerini ve geleneksel finansı bu alana girmek için terk etmesi şaşırtıcı değil. Toronto’daki ilk ofisimiz ile varlığımızı küresel olarak genişleterek işimizi ölçeklendirmeye ve yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir