Anonymous Terra CEO’su hakkında açıklama yayınladı!

Anonymous Terra CEO'su

Anonymous Terra CEO’su hakkında açıklama yayınladı!

ABONE OL 

Dünyanın en büyük hacker gruplarından olan Anonymous, Terra CEO’su Do Kwon hakkında bir video yayınladı ve mümkün olan en hızlı sürede yargılanması gerektiğini ifade etti.

Anonymous Terra CEO’sunun Yargılanmasını İstedi

Terra CEO’su Do Kwon, LUNA ve UST çöküşünden doğrudan sorumluyken ve yaptığı açıklamalarla tepkileri daha fazla üzerine çekerken, Anonymous tarafından da adeta tehdit edildi. Videoda Do Kwon’un her ay LUNA ve UST’den 80 milyon dolarlık varlık çıkışını yaptığı da iddia edildi. Anonymous yayınladığı bir videoda şu ifadeleri kullandı:

Do Kwon, eğer dinliyorsan ne yazık ki verdiğin hasarı geri döndürmek için yapılabilecek bir şey yok. Bu noktada yapabileceğimiz tek şey seni sorumlu tutmak ve adaletin karşısına mümkün olduğunca hızlı çıkartmak.

Anonymous ayrıca Do Kwon’un Basis Cash isimli girişimin de çöküşünde parmağının olduğunu ifade etti.

Anonymous kripto para
Anonymous Terra CEO’su hakkında açıklama yayınladı!

Anonymous, Elon Musk’ı Tehdit Etmişti

Hacker grubu Anonymous, Elon Musk’ı tehdit etti. Sık sık yaptığı açıklamalar ile kripto para piyasasını manipüle eden Musk, başta Bitcoin ve Dogecoin olmak üzere birçok kripto paranın fiyatına doğrudan etki edebiliyor. Bu sebepten dolayı kripto para yatırımcıları tarafından tepkilere maruz kalan Elon Musk için Anonymous tarafından yapılan açıklama:

”Twitter’da paylaştığın gönderilerin yorumlarında görüldüğü üzere, kripto para piyasasıyla oynadığın oyunlar milyonlarca hayatı mahvetti. Milyonlarca yatırımcı hayatlarını düzeltmek için kripto para gelirlerine umut bağlamıştı. Çalınmış Güney Afrika topraklarında, ırksal pozitif ayrımcılığa uğradığın zümrüt madenlerinin ortasında doğduğun ve dünyadaki çalışan kesiminin çektiği sıkıntılar hakkında en ufak fikrin olmadığı için bu, senin asla anlayamayacağın bir şey. Ortamın en akıllısı olduğunu sanabilirsin, ama şimdi kendine denk bir rakip buldun. Biz Anonymous’uz. Biz bir orduyuz. Bizi bekleyin.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir