Ripple ile MoneyGram iş ortaklığı sona erdi!

 Ripple ile MoneyGram iş ortaklığı sona erdi!

Ripple ile MoneyGram iş ortaklığının sona erdiği açıklandı. 23 Şubat tarihinde iş ortaklığının askıya alındığı açıklanmıştı. Bugün ise Ripple resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile birlikte iş birliği sona erdi.

Ripple ile MoneyGram İş Ortaklığı Sonlandı!

Dünyanın en büyük para transfer şirketlerinden olan MoneyGram ile Ripple 2 yıl önce iş birliği anlaşması imzalamış ve transferlerin Ripple Blockchain ağında gerçekleştirilmesine karar verilmişti. 2020 yılına kadar aktif bir şekilde süren ortaklık Ripple şirketinin SEC ile davalık olmasının ardından pazar geliştirme ücretini almayacağını açıklamıştı.

MoneyGram Ripple
Ripple ile MoneyGram iş ortaklığı sona erdi!

MoneyGram, Ripple şirketinden yıl içerisindeki çeyrek dönemlerde Ripple pazar geliştirme ücreti altında XRP alıyordu. MoneyGram, 23 Şubat tarihinde bu yılın ilk çeyreği için Ripple şirketinden pazar geliştirme ücretinden faydalanmayacağını açıklamıştı. Son olarak bugün yapılan açıklama ile birlikte bu iş ortaklığı tamamen son buldu.

İşte Ripple tarafından yapılan açıklama:

”Ripple ve MoneyGram tarafından alınan ortak karar ile mevcut ortaklık anlaşmamızı sonlandırma kararı aldık.

Kısa sürede başardığımız işten ve bu türünün ilk örneği olan ürünü pazara sunmada elde ettiğimiz etkiden gurur duyuyoruz. RippleNet ve On-Demand Liquidity (ODL) aracılığıyla birlikte milyarlarca doları işledik.

İki şirket olarak gelecekte ilişkimizi yeniden gözden geçirmeye kararlıyız. Hâlâ dijital varlıkların ve Blockchain teknolojisinin dünya çapındaki milyarlarca tüketicinin yararına küresel ödemelerdeki geleneksel yöntemleri değiştirebileceğine inanıyoruz.”

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir