Chiliz tüm zamanların rekorunu kırmaya devam ediyor!

 Chiliz tüm zamanların rekorunu kırmaya devam ediyor!

Taraftar token projeleriyle dikkatleri üzerine çeken Chiliz, tüm zamanların rekorunu gün içinde defalarca kırdı. Tüm zamanların rekoru ise son olarak 0.3126 dolar olarak kayıtlara geçti.

Chiliz Tüm Zamanların Rekorunu Kırdı!

Chiliz, Socios isimli projesiyle kripto para piyasasının önemli bir ismi haline gelmeyi hedefliyor. Spor kulüpleri ile yapılan anlaşmalar sonrasında taraftar token üreten şirket, şimdiye kadar 23 kulubün taraftar token’ını üretti. Yakın zamanda 5 yeni taraftar token’ın daha satışa sunacağı açıklandı.

Son bir hafta ciddi yükseliş içerisinde olan Chiliz bugün 0.3126 doları test etti ve tüm zamanların rekorunu kırdı. Toplamda 1.64 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan Chiliz, son 24 saatte 6.4 milyar dolarlık işlem hacmine ulaştı.

Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token
Chiliz tüm zamanların rekorunu kırmaya devam ediyor!

Göztepe Token Geliyor!

Chiliz şirketin Socios projesi kapsamında Göztepe Spor Kulübü ile anlaşıldı. Üretilecek taraftar token Göztepe token ($GOZ) ismiyle ön satışa sunulacak.

#GözGözOnSocios etiketiyle paylaşılan tweet bir video içeriyor. İş birliği ile birlikte üretilecek olan Göztepe token, ülkemizdeki Socios ile anlaşan 4. spor kulübü oldu. Daha önce Galatasaray, Trabzonspor ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü ile anlaşma sağlanmıştı.

Chiliz’in Socios Projesi Nasıl Çalışıyor?

Socios, futbol kulüpleriyle ön anlaşma sağlayarak taraftar token’larını doğrudan resmi isimle değil, belirlenen bir takma isimle ön satışa sunuyor. Tanesi 200 CHZ fiyatıyla satışa çıkan taraftar token’lar, futbol kulüpleriyle anlaşma sağlanırsa Chiliz.net platformunda listeleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir