PUBG’den ‘Karakin’ sürprizi

PUBG’den ‘Karakin’ sürprizi

ABONE OL 

Battle Royale Oyunu olan PUBG’ye 64 oyuncunun kıyasıya savaşacağı ve stratejiler kuracağı yeni bir harita eklendi. PUBG’den ‘Karakin’ sürprizi, 5’inci Sezonu 14 Ocak‘ta bitiren PLAYER UNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG), 6’ncı sezona yeni harita ile girmeye hazırlanıyor.

PUBG’den sızdırılan kanıtlar oyuncuları çıldırttı!

PUBG’den ‘Karakin’ sürprizi, PUBG resmi Twitter hesabından ‘Karakin‘ isimli yeni haritanın görüntüleri paylaşıldı. Yeni haritanın (Karakin) 64 kişilik olacağı belirtiliyor. Henüz resmi bir açıklama bulunulmamış olmasına rağmen oyun sektöründe yer etmiş oyun tahmincileri Karakin’in bir süredir kullanımda olan Vikendi haritasının oyundan kaldırılıp yerine Karakin haritasının oyuna entegre edileceği iddiasında bulunuyorlar.

YENİ SİLAHLAR VE YENİ BLACKZONE

Karakin haritası, tamamen yıkılabilir bina ve mekanlardan oluşacak. Ayrıca yeni harita ile birlikte roketatarlar, C4 patlayıcılar ve dinamitler de kullanılabilir olacak. Diğer haritalardaki redzone yerine gelecek olan blackzone mekaniği ise, etkilediği alanlardaki bütün binaları yerle bir edecek. Oldukça tehlikeli ve zorlu olacak yeni harita, tıpkı Sanhok haritasında olduğu gibi 4 kilometrekarelik yani 4×4 bir boyuta sahip olacak.

PUBG’nin bilgisayar versiyonu yayınlandı. Güncellemenin boyutu 8.7 GB büyüklüğünde güncelleme şu an indirilebilir durumda. Karakin haritası konsollar için de 30 Ocak’da oynanabilir olacak.

Aşağıda detaylı bir video var:

 

 

Daha fazla haber için TwitterInstagramTelegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

İlginizi Çekebilir

League of Legends 2020 Turnuvası ve detayları

Marvel’ın Iron Man VR oyununu ileriye ertelendi!

Fortnite Bölüm 2 Sezon 1 için önemli detaylar!

PUBG Mobile yeni sezonda güncellemesi ile ilgili detaylar

“PUBG’den ‘Karakin’ sürprizi” için 2 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.