PUBG 4 gün boyunca bedava olacak

PUBG 4 gün boyunca bedava olacak

PUBG 4 gün boyunca bedava olacak

ABONE OL 

Dünyaca ünlü battle royale oyunu PlayerUnknown’s Battlegrounds ya da bilinen adıyla PUBG 4 gün boyunca bedava olarak Steam’den alınabilecek.

Kullanıcıları sevindiren bu haberin içerisinde biraz da üzecek bir detay bulunuyor. Oyunu 4 gün boyunca ücretsiz olarak indirip oynayabileceksiniz, ancak 4 günün sonunda Steam oyunu sizden geri alarak size bir teklifte bulunacak. 4 günlük denemenin sonunda isterseniz oyunu normal satış fiyatının yarı fiyatına satın alabileceksiniz.

PUBG 4 gün boyunca bedava olacak

New Player Unknown Battlegrounds (PUBG) - CSGO Prime Accounts

Bugün yapılan bir Twitch yayınında profesyonel PUBG oyuncusu 10000DAYS tarafından abonelerine müjdelenen bu durum kafalarda bir soru işareti oluşturdu.

Herkesin merak ettiği soru oyun ücretsiz olduktan sonra Epic Games’in GTA 5 gibi oyunlarda yaptığı gibi kullanıcılara sonsuza kadar mı sunulacaktı yoksa deneme mi olacağıydı ve bu konuda da oyunun deneme olarak sunulacağı belirtildi.

Yani Steam oyunu ücretsiz olarak 4 gün boyunca deneme imkanı sunacak, beğenen ve almak isteyenlere de fiyatta tahmini yüzde 50’lik bir indirim yapacak. Şu an 87 TL olan oyun muhtemelen 43,5 TL’ye satışa sunulacak.

Oyunun 4-8 Haziran arası ücretsiz olacağı biliniyor ancak detaylar netleşince tekrar sizinle paylaşacağız.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir