Xiaomi akıllı su ısıtıcısı üretti

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı üretti

ABONE OL 

Xiaomi yalnızca akıllı telefon sektöründe değil diğer birçok sektörde de isminden söz ettirmeye devam ediyor. Alt markası MIJIA ile ev araç ve gereçleri daha akıllı bir hale getirerek her birine yeni özellikler katan Xiaomi akıllı su ısıtıcısı üretti.

Xiaomi’nin yeni ürününün tam ismi MIJIA Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı 1S. 1.7 litre kapasiteye sahip olan akıllı su ısıtıcı, ısıttığı suyu 55 derece sıcaklığında koruyan bir yapıya sahip. Xiaomi’ye göre sıcak olarak içilecek olan bir içeceğin maksimum 55 derece olması gerektiği için bu sınır kullanılmış.

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı

En iyi çelik türü olan 304 paslanmaz çelik bir yapıya sahip olan akıllı su ısıtıcısı, içerisinde sıcak su varken dış kısmından tutulabilmesi için çift katmanlı bir yapıyla kutusundan çıkıyor.

MIJIA Akıllı Elektrikli Su Isıtıcısı 1S, güç için üçlü güvenlik koruması, elektrik çarpmalarına karşı korumaya sahiptir. Ayrıca temizlenmesi oldukça kolay olduğu belirtiliyor.

Peki Xiaomi Akıllı Su Isıtıcısı’nın Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Xiaomi akıllı su ısıtıcısı, 21 dolar (142 TL+ vergiler) fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Ülkemizde satılıp satılmayacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Teknoloji kategorisindeki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için Twitter, Instagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir