POR token listelemesi hakkında açıklama!

POR token liste

POR token listelemesi hakkında açıklama!

ABONE OL 

Socios resmi Twitter hesabından kullanıcılardan gelen mesajlara verilen bir cevap dikkatleri çekti. Portekiz Milli Takım token’ı hakkında yapılan bu açıklama POR token yatırımcılarını heyecanlandırdı.

POR Token Listelemesi Ne Zaman Olacak?

Socios platformunda 14 Temmuz Salı günü gerçekleştirilen ön satışın ardından yatırımcılar POR token’ın listelenme tarihini beklemeye başladı. Socios resmi Twitter hesabının paylaştığı tweet’lerden birinin altında ”when will POR be listed (POR ne zaman listelenmiş olacak?)” sorusuna ”Portugal’s listing date will be announced soon.(Portekiz’in listeleme tarihi yakında açıklanacak.)‘ yanıtı verildi.

POR token listeleme tarihi açıklandı

Bilindiği gibi Socios platformunda ön satışı gerçekleştirilen taraftar token’lar ilk olarak Chiliz.net isimli kripto para borsasında listeleniyor. Bu kripto para borsasında hali hazırda alınıp satılabilen kripto paralar bulunuyor. POR token listeleme açıklamasının gelmesiyle birlikte duyurulan tarihte Chiliz.net’te alım satıma açılacak. Taraftar token satın almak için Chiliz.net adresine üye olabilirsiniz. Üye olmak için TIKLAYIN.

Taraftar token’ların popülerliği giderek artış gösteriyor. Özellikle NBA takımlarının da Socios platformu aracılığıyla kripto para piyasasına giriş yapmalarıyla popülerliğin daha da fazla olması bekleniyor.

Google News’ten bize abone olmak için TIKLAYIN.

Kripto paralar hakkındaki haberlerimize ulaşmak için TIKLAYIN.

Görüşlerinizi yorum yaparak bizimle paylaşın.

Daha fazla haber için TwitterInstagram, Telegram ve Youtube hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir